12. dubna 2010

Adam B. Bartoš разоблачен

Věra Tydlitátová: Pan Adam B. Bartoš spolu s jinými mladými neokonzervativci zastával dříve sice radikální, ale zcela pochopitelný a akceptovatelný politický názor, který nevybočoval z rámce demokratické diskuse. Jako představitel Mladé pravice byl v jisté době nadějí české pravicové žurnalistiky. V poslední době se ale jeho rétorika posouvá sněrem k ultrapravici, k bulvárním fašizujícím a antisemitským portálům Osud nebo Zvědavec, kde ostatně již své články opakovaně  s úspěchem publikuje, tedy k velmi pochybým tribunám totalitních, protidemokratických ideologií (včetně bolševismu), konspiračních paranoických blábolů, nenávisti vůči Západu a lživých dezinformací včetně osobních útoků a pomluv … Ptám se, jestli by mu nebylo lépe na krajní levici, kde reprezentanti například nacionálního socialismu jistě lépe ocení jeho snahu klepnout oponenty přes prsty, sotva vznesou nějaký všetečný dotaz směrem k vrchnosti.

Osud nečtu, ale že by byl antisemitský, o tom nevím. Nacism je ultralevicový asi tak stejně jako neokonservativism Tydlitátové se svými trockistickými kořeny.

To bude ještě zajímavé: Bartoš mě v médiích nepravdivě pomlouvá, to dám samozřejmě soudu. Měl možnost se omluvit a články stáhnout, ale pokračuje a posílá mi otravné sms. Já mám právo se bránit.

0 – počet kommentářů:

Okomentovat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>