27. října 2009

Národní pamatník

Plně souhlasím s tím, co napsal Bohumil Doležal: "Navrhuji malou expozici antirelikvií z „odsunu“ sudetských Němců. Například: bačkory pana Steinera z Aše, zkonfiskované předtím, než ho hnali sviňským krokem do Bavorska. Podprsenku znásilněného dvanáctiletého děvčátka. Ostatky těch tří kluků, co je naši hrdinové umlátili v Postoloprtech, když si chtěli za plotem českého koncentráku natrhat pár jablek. Zkrátka malý pavilon hrůzy, vstup jen pro otrlé."

4 komentáře:

 1. A na konci by mohla být cedulka: "Omlouváme se za rozpoutání Druhé světové války." Ne že bych chtěl poválečné řádění snad vychvalovat, ale tahle autotraumatizace mi přijde již poněkud patologická.

  OdpovědětVymazat
 2. Co chcete, podívejte se komu patří český tisk, a uvažte také, že pan Peters "studoval historii", která v té době byla zcela zlikvidovaná a nahrazená výrobou sudetského holocaustu.

  OdpovědětVymazat
 3. Známý sudofašista nezklamal svou schopností spojit kdykoli cokoli s odsunem fašistů z našeho území, ve srovnání s jinými válečný hrůzami, událostí, celkem pokojnou. Možná by mu měl někdo vysvětlit, že válka je vraždění, vyhánění a znásilňování, nikdy jiná nebyla a nebude. Kupkami prádla znásilněných dvanáctek mohou jistě své majetkové nároky podporovat všechny bojující strany, žáleží jen na míře soudnosti.

  Škoda, že Herr Doležal nebojuje stejně plamenně za oběti dnešních válek, tady je možné ještě něco ovlivnit a někoho zachránit. Ale ono je lépe využívat minulých obětí k dnešním cílům, víc to nese.

  OdpovědětVymazat
 4. Bohumil Doležal se začíná zacyklovat. Existují přeci i jiné myšlenkové platformy, než zavilá a nekritická čechofobie.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>