29. září 2007

Poděkování J. Dudíkovi

Správce J. Dudík byl jediný ze správců, který byl ochoten vyhovět mé žádosti. Tentokrát jsem oslovil všechny, takže se žádný z nich nemůže vymlouvat.

Řadím ho tedy vedle p. Vrby a Dezidora, kteří mají zásluhy z minula, mezi jediné správce, kteří mají smysl pro čest a plnění povinností. Ostatní jsou pouhou bandou gaunerů; na můj slušný e-mail mi neodpověděl žádný.

Update: po napsání příspěvku odpověděl Horst.

4 komentáře:

 1. Vrba a slušnost? Vrba je, milý kolego, zakomplexovaný, nevzdělaný kretén, a vidíte-li v něm cokoli více, jste zřejmě pod vlivem jeho schopnosti tuto svou povahu částečně maskovat.

  Možná vám ušlo, že tento buran měl tu drzost začít mi na wikipedii tykat, aniž bych mu to kdykoli dovolil, patrně podle zásady, že muklům (uživatelům) oni estebáci (správci) tykají.

  OdpovědětVymazat
 2. Na osobě p. Vrby se nikdy neshodneme. Mám k němu rovněž své výhrady; koneckonců má křížová cesta začala, když mne neoprávněně zablokoval.

  Nicméně je nutno objektivně vidět, že v porovnání s ostatními správci má alespoň elementární smysl pro povinnost.

  OdpovědětVymazat
 3. Smysl pro povinnost tento chodící komplex méněcennosti možná má, ale svými činy se projevuje naprosto destruktivně. Polovina wikipedistů se ho bojí a nenávidí ho, polovina se směje jeho hlouposti.

  OdpovědětVymazat
 4. Mám pocit, že byste si správce představoval jako normálního člověka, který se nad nikoho nepovyšuje a ochotně pomůže ostatním.

  To by samozřejmě bylo ideální. Jenže takoví správci na wiki vůbec neexistují. Musíme brát to, co je. V porovnání s Aktronem je Vrba dokonalý, v porovnání s Chmee2 je Dezidor dokonalý, v porovnání s Che je Horst dokonalý, v porovnání s TiMichalem je p. Dudík dokonalý. Tím, že tihle správce označuje za "dokonalé", neříkám, že jsou bůhvíjak kvalitní. Nicméně, jak říkal Pavel Tigrid, v zápase Dubčeka s Biľakem musíme podpořit Dubčeka a nikoliv se tvářit, že je nám jedno, kdo vyhraje, protože jsou to oba komoušové.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>