Článek Adama B. Bartoše Věční petenti ve službách pana Vaňka vyvolal u Pravdy a lásky nepředstavitelnou zuřivost. Nechápal jsem proč, ale teprve odsudek Romana Jocha mi to osvětlil. Seznamy! Taková drzost! Joch píše: „Sestavovat seznamy osob! Zbláznil ses?“ Ano, Bartoš se dočista zbláznil, protože po takovém článku si před ním odplivne i jeho vlastní pes.
Ačkoliv mi neokonservativci v podání Mirka Topolánka byli docela sympathičtí, jejich lísání k moci s cílem být za každou cenu součástí establishmentu, je odporné. A k tomu ta rusofobní paranoia. Vše, co prospívá Moskvě, je nutno zdeptat – уничтожить.
Tak já vám něco řeknu, pánové rusobové: Válka v jižní Osetii byla hnusná gruzínská aggresse a Saakašvili je sprostý vrah. Rusko udělalo to, co měl udělat každý slušný stát.
Nevěřím svým očím! To jste opravdu napsal Vy??
OdpovědětVymazatAdam B. se opravdu trochu zblíznil. Když se do NWO navážel kultivovaně a rozpoutal diskusi o členství některých prominentních politiků v tajných spolcích, byl docela fajn. Teď občas přesně udeří hřebíček na hlavičku, ale jindy zase svou udýcanou rétorikou připomíná Ivo A. Bendu.
OdpovědětVymazatJeště horší je, že se zbláznil i Lukáš Petřík. Ten se nejprve z neokonzeravitce spravil na paleokonzervativce (stejně jako A.B.), ale pak začal brát katolictví až příliš vážně a dnes básní o tom, jak je sex před svatbou jedno z největších zel tohoto světa.
Co se s těma klukama děje?
Co se s těma klukama děje?
OdpovědětVymazatCo? No to je přece jasné: nejbáječnější ze všech světů a régimů jim nic nedává a tak to hledají jinde. Bartoš ve spiknutích, Petřík o něco (ale ne o moc) lépe v římském katholicismu. Konversí k islámu je čím dál tím víc a zřejmě jediný, kdo se vůbec nediví, jsem já...:_\
Odpověděl Vám Vodník. Jakmile se jednou vydáte pryč z mainstreamu, nevíte, kde se zastavit. To je stejné jako problém některých konservativců. Pokud jim nestačí jako ideál 19. století, kam se mají vrátit? Já osobně třeba Vatikán I ani Trident za ideál nepovažuji. Proto by se mi líbil návrat na V. lateránský koncil (1512–4).
OdpovědětVymazat