10. června 2009

Ethnické složení Sovnarkomu

motto: "V první fasi revoluce bylo židovských komisařů přes 90 %" Vodník

Ve skutečnosti byl v 15členném Sovnarkomu jeden jediný Žid: Trockij. V dalších letech to bylo podobné: "При Ленине среди 15 членов Совнаркома был один еврей (Троцкий) и один грузин (Сталин). Все остальные были русскими. После смерти Ленина председателем Совнаркома стал Алексей Иванович Рыков. У Солженицына он упомянут мельком ("этнически русский" деятель партийной оппозиции Сталину), но о том, что Рыков 6 лет возглавлял правительство России, - ни слова. Из 8 заместителей Рыкова - один еврей (Каменев), один латыш, один украинец, двое грузин и трое русских. С 1923 по 1930 год наркомами были 23 человека: пятеро евреев (среди них - те же Троцкий и Каменев), один молдаванин (Фрунзе), один поляк (Дзержинский), один латыш (Рудзутак), один армянин (Микоян), двое грузин (Сталин и Орджоникидзе); остальные 12 (более половины, не считая Рыкова) - русские."

Motto článku tedy není ničím jiným než antisemitským blouzněním, v rozporu s fakty.

7 komentářů:

 1. Ano, máte naprostou pravdu. Stal jsem se obětí antisemitských konspiračních zdrojů.

  OdpovědětVymazat
 2. Zároveň bych Vás chtěl upozornit, abyste si laskavě nastudoval rozdíl mezi "ústředním výborem" a "politbyrem", abyste si nepletl hodinky a holinky. Například v roce 1918 žádné politbyro neexistovalo.
  -------------
  Vodniku mas to marny, i ja to mam marny :-)
  GP umi podat presny seznam jmen a s poznamkou kdo byl a nebyl Zzid aby mu vyslo nakonec 27%, pak to rozsiri o upreseni ze asi jen 10% z nich bylo nablendovano s Chazarskou krvi, proste v necem jde do detailu az nejmensich,a rozebere jako trvale bydliste, aby to ethnicky shrnul a rekl ze za to mohli Rusove.Ja mu to nevyvracim jen to upresnuji, ze treba nejvetsi vrahoun byl Zidobolsevik Yagoda, on mi na to rika ze Kerenskeho tam mam spatne a tak stale dokola.

  sice GP zde poucuje:
  abyste si nepletl hodinky a holinky. Například v roce 1918 žádné politbyro neexistovalo.

  Ono..neexistovalo ale vrazdilo se a popravovalo se, Lenin podepisoval rozsudky smrti, a jiste cela rada z neexistujiciho politbyra taktez, politbyra byla nebyla, menila sva slozeni ale komunisticke koncentraky jely naplno! Meli jen docasne trvani? protoze napred politbyro nebylo, pak bylo, pak v nem bylo jen 27% Zzidu, z toho 10% blend Chazaru, etnicky gulas a tak na zaver to politicky korektne GP shrnuje ze za ten komunismus si mohou Rusove, Zidobolsevici jen z 27% cha cha cha
  to snad je k placi :-(
  Bohuzel stejne se neshodnem,
  budeme li se bavit kdo nahnal JWB do okupace Iraku. GP, ktery si potrpi na presnost a detailni rozbor politicky korektne mozna prizna ze Americti poradci Wolfowitz-Perle a cela ta vlci smecka. Ja rikam totez jen upresnim ze ne Americane, ale presneji ZidoAmericane Wolfowitz, Perle a spol!
  ... a zase to mam spatne, protoze jsem nekde spatne opsal nepresnou informaci o 24 poradcich Zzidovskeho puvodu kolem JWB, a je vrcholne neethicke a antisemitske jako kdyz se reklo ze ZidoAmerican Ari Fleischer former White House Press Secretary, mluvi jako by mluvil za Tel Aviv ne za White House, ejhle vrcholny antisemitismus. A napeti jen poroste pokud se bude goyimum rikat, ze i jen vysloveni slova Zzid ci Israel je antisemitismus !
  ..a tak stale dokola :-(
  Trva to roky a stale hure:-(
  Stejne tak po tolikerych vymenach s GP, :-(

  OdpovědětVymazat
 3. Astře, o zásadním podílu odpadlých Židů na bolševické revoluci nepochybují ani na Eretz.cz. Jestliže Peters ve své nenávisti ke všemu slovanskému (a ruskému nebo srbskému zejména) argumentuje způsobem "v r.1918 žádné politbyro neexistovalo", pak je ovšem každá diskusse zbytečná. V těchto dnech nemám prakticky čas, tak ať mu slouží.

  OdpovědětVymazat
 4. ani ja
  a to me vadi vic ze nemohu jet pres weekend na lyze:-(
  Mnohem vic nez se do dohadovat kdo kolik ma ceho na svedomi, ci pri presnosti GP, ze nemaji na svedomi, protoze nekteri snad opravdu zadne svedomi mit nemohli a ethnicita vyjadrena v procentech, jako semitska cistota ci necistota a podobne presnosti a scestnosti jsou maximalne dobre pro vzajemne nedorozumneni, ale jinak jen ztrata casu:-(

  OdpovědětVymazat
 5. Vodník:

  Mi nepřipadá, že by p. Peters nenáviděl vše slovanské.

  P. Petersovi, stejně jako mně, asi není jasné proč pořád úporně popíráš spojení bolševické revoluce s Ruskem?

  OdpovědětVymazat
 6. Mi nepřipadá, že by p. Peters nenáviděl vše slovanské.

  Mi jo a ne málo. Nejsem ostatně sám...

  OdpovědětVymazat
 7. Kolik vás je a jaká máte krycí jména?

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>