6. června 2010

SSO o Bilderbergu

Názorný důkaz, že čeští eurorealisté nemají s libertariány nic společného.

10 komentářů:

 1. Tohle jsou v podstatě jen aktivity scientologa Jedličky z Hradce Králové. Svědčí to spíše o tom, že stranu opustila většina členů i aktivních příznivců. Ani ne tak kvůli nějakým ideovým sporům, ale kvůli naprosté neschopnosti vedení strany. Vždyť nebyli ani schopni naplnit kandidátky pro volby do Sněmovny, jednání se sponzory a médii byla jedna velká trapnost a to včetně nechození vedení strany na domluvené schůzky či naprosto nepřipravenost něco prezentovat. A to v době před volbami do EP měli "rozjednáno" cca 8 poslanců ODS, kteří by do strany přešli. Nakonec od nich dali pryč ruce i Raninec se Schwippelem. Stejně jako Klaus, Janáčková a desítky dalších osobností. Znovu opakuji, nehladat v tom nic moc ideového, ale jen neschopnost, diletantismus a maniodepresivní psychózu J.P.

  Prostor u Svobodných dnes dostává, kdokoliv, kdo je nějak aktivní.

  OdpovědětVymazat
 2. Aha, to jsem netušil, že ta strana je v takovém rozvalu, když měla tak massivní campagne před sněmovními volbami.

  OdpovědětVymazat
 3. Masivní kampaň? Já vím jen o reklamách na netu a pár billboardech (dělaných často bez vědomí vedení strany). A autobusech ICOM, kde ji mají ovšem grátis od jednoho příznivce Klause z této společnosti.

  Jinak o tom, v jakém rozkladu je strana, svědčí pohled na kandidátky v Moravskoslezském, Jihomoravském a Libereckém kraji. Trapnost jako včasné nedodání předvolebního spotu se může stát každému, ale stav SSO to jen dokresluje.

  Jak je na tom strana reálně? Doporučuji: http://www.facebook.com/group.php?gid=324393401141 a diskusní vlákna "Moje první politická strana" a "Zápis ze schůzky se zlínským krajským předsednictvem", stejně jako příspěvky na zdi. Část toho tam píší lidi, kteří brali původně SSO jako dobrý kšeft, ale když zjistili, jak se věco mají, tak pak odešli do TOPky, ale vcelku trefně hodnotí vnitřní poměry SSO.

  OdpovědětVymazat
 4. V Praze byly Machovy billboardy všude. Ale je evidentně špatný organisátor. Díky za upřesňující informace.

  OdpovědětVymazat
 5. Vskutku, každá stran(ičk)a má svůj lunatic fringe, a libertariánství se s bojem proti NWO mnohde překrývá. Ostatně, co to vůbec je "sdružení Reformy.cz"?

  AHL71: A hodnota "naplnění kandidátek pro volby do Sněmovny" spočívá v čem? (A J. P. je kdo? - Aha, dovtípil jsem se z FB; smutné.)

  OdpovědětVymazat
 6. JV: Spočívá v tom, že strana říká voličům: "Myslíme to vážně a jsem aspoň schopní dělat to nejzákladnější." Nedávno jsem se o tomhle bavil s kamarádem a vcelku jsme se shodli, že strana, která není schopna postavit kandidátky ve všech krajích (s výjimkou regionálních stran) a nějak je naplnit, působí na první pohled neseriózně.

  Pokud strana třeba v Moravskoslezském kraji postaví jen 6 kandidátů z možných 36 a ještě ke všemu z toho tři, kteří nejsou z toho kraje, o její úrovni a schopnostech to mnohé napovídá. Přitom ani nejde o žádné výrazné osobnosti typu ze strany vyštvané Janáčkové. Naopak tamní krajský přededa Petr Viktorín celou volební kampaň raději bojkotoval, stejně jako jiné funkcionáři znechucení poměry ve straně. A tohle před rokem a něco vypadalo jako reálná pravicová alternativa vůči ODS...

  OdpovědětVymazat
 7. libertariánství se s bojem proti NWO mnohde překrývá
  Tak to vůbec, Lew Rockwell je výjimka.

  Ostatně, co to vůbec je "sdružení Reformy.cz"?
  To je web SSO.

  OdpovědětVymazat
 8. Všechny kraje ovšemže, ale za každou cenu formálně "nějak naplnit" všechna místa dovolená zákonem, to mi přijde zbytečné a iritující i v komunálních volbách, kde jsou k tomu subjekty de facto nuceny způsobem sčítání, natožpak u PS. Méně lepšího bývá více.

  Čímž nechci tvrdit, že v popsaném případě SSO se na kandidátkách neprojevují její nedostatky.

  OdpovědětVymazat
 9. To že jste omezený a že nevíte nic o tom, že libertariáni a konzervativci na celý planetě jsou uprostřed boje s NWO je Váš problém.
  Ron Paul
  http://dotsub.com/view/a259430d-db08-4086-9192-2e4c00d194e0
  Pat Buchanan
  http://dotsub.com/view/cc7fc459-9297-4f2d-92d4-803eca3c0468

  Doporučuji si přečíst pár článků na Reformy.cz
  Christopher Monkton (UKIP)
  http://www.youtube.com/user/ukipwebmaster#p/a/u/0/dD6i3gHej2E

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>