9. února 2009

Hodiny s Obamou

Odkaz. "The GOP is what is right. The Dems are what is left."

5 komentářů:

 1. Hodiny s Obamou ?
  co tim chce basnik rici?

  pred Obamou byly hodiny s JWB.
  Pro JWB coby presidenta dotikaly,
  a jak dal ?
  Kazdemu "homosapiensovi" tikaji jeho vlastni biologicke hodiny a tikaji a tikaji a cas bezi a zalezi jen na kazdem jak ten cas naplni vyplni ci promarni.
  Velky vladce muze udelat mnoho dobreho, ale i mnoho spatneho a tak jako predchozi president USA JWB jiste v dobre snaze jako presvedceny demokrat a nabozny clovek nejen zkusil exportovat demokracii z pohledu USA, v teto snaze se mu take podarilo do cisel statistik zapsat i cisla obeti:
  -----------------------------------
  Number Of Iraqis Slaughtered Since The U.S. Invaded Iraq "1,311,696"
  www.justforeignpolicy.org/iraq/iraqdeaths.html
  ------------------------------
  skoro 1,5 millionu Iracanu, za takove casove obdobi ani diktator Sadam nebyl tak vrazedne uspesny !
  a vlastni obeti vyvozcu demokracie:
  Number of U.S. Military Personnel Sacrificed (Officially acknowledged) In America'sWar On Iraq 4,238
  icasualties.org/oif/
  ----------------------------
  a hodiny tikaji...
  je dobre si to obcas pripomenut ....

  OdpovědětVymazat
 2. a kdyz uz ty hodiny tikaji, tak co kdyby se tady pravnicky odborna seslost jako panove GP a Pecina pripadne dalsi racili vyjadrit k pripadu
  http://www.iamthewitness.com/news/2008.12.18-The.Madoff.Double-Bluff.html
  --------------------------
  A white-collar financial crook raising his hands and pleading guilty to his financial crime.

  ..a od "financniho krajmu" ze byste to vzali pres logiku a logicky se dopracovali az k moralce vlastne az nemoralce kdyz mluvime o chovani nekterych spickovych byznysovych "soudruhu" a supersvindliru.. Te supermoralky podle ktere se chova dnesni svet byznysu viz soudruh Madoff a podobni melody boys ze sveta byznysu a politiky. Hlavne politicky korektne, jak jinak, abyste nenarazili :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Přikládám důkaz, že kapitalismus už opravdu zkrachoval

  http://www.obcinst.cz/dokumenty/dopis_2009.pdf

  OdpovědětVymazat
 4. Slysel jsem, ze se ted dobre prodavaji tricka s Che Guevarrou. Nekdo na tom krachu kapitalismu vydela vic prachu nez sam vazi, vazeny pane Jan! No vazeny pan Joch to halt nebude, ten prodaval americky radar a ne tricka s Che Guevarrou. Kreativni destrukce je nedilnou soucasti nastavajiciho krachu kapitalismu uz stovky let jak spravne popsal moravsky ekonom Josef Schumpeter.

  OdpovědětVymazat
 5. via Malý čtenář. Čech je smějící se bestie: "Je tomu poměrně nedávno, co jsme vás žádali o finanční podporu. Mnoho z vás na tuto výzvu odpovědělo, za což děkujeme a velmi si toho ceníme. Ceníme si toho dvojnásob u té drtivé většiny z vás, která nepatří k horním deseti tisícům a pro kterou i drobný příspěvek není nezanedbatelný. Finanční krize, která zasáhla Spojené státy, bohužel tvrdě dopadla i na naše sponzory v USA. Prakticky ze dne na den jsme zůstali bez našeho hlavního zdroje financování.

  Přitom cena hermelínových chlebíčků stoupla meziročně o 12% a vajíčkových o 16%. Víme, že Vy jste ve sledovaném období preferoval šunkové, kde cenový nárust nebyl tak strmý, ale přesto jistě ani Vy nechcete, abychom byli nuceni nahradit stávající chlebíčky krizovou variantou - krajíčkem veky bez obložení a dosavadní červený Modrý Portugal zaměnit za nechutné krabicové víno Poezie.

  Prosíme vás proto, abyste věnovali pozornost dopisu v příloze a podle svých možností na něj reflektovali."

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>