19. září 2005

Sedm statečných

Jak jsem očekával, byl to příliš optimistický název:
 1. Malý·čtenář
 2. Tompecina
 3. Jvano – častá oběť lyncherů, zejména s. von Berlin.
Ostatní odvahu potřetí bojovat s lynchem bohužel neprojevili, přesto si zaslouží výslovně poděkovat za svou nezištnou touhu po spravedlnosti. 3x čelili tlaku uřvané klaky, jsou to skuteční kollegové – wikipedisté, ačkoliv lyncheři za wikipedisty označují jen sami sebe.
 1. Karakal
 2. Gibon
 3. snek01
 4. Mojža
 5. Jiří Žemlička
 6. slady
 7. Smidlu
 8. Kotec
 9. TMA
Nemohu jim to vyčítat. Proč zápasit s bandou všeho schopných usurpátorů?

2 komentáře:

 1. Pane kolego, Váš blog, který jsem si až dnes pročetl podrobně, považuji za pozoruhodnou přehlídku ztraceného času a vyplýtvané energie. Člověk by se neměl dlouhodobě věnovat něčemu, co netvoří žádné hodnoty, ani pro něj, ani pro druhé.

  Práce pro Wikipedii vám komunita, na jejímž etablování jste se, jak jsem pochopil, jmenováním správců sám podílel, nedovolí se účastnit, tak by bylo rozumné nechat tento projekt jít svou cestou a pustit se do něčeho jiného.

  Česká Wikipedie je bezesporu hodnotou, lidé, kteří o ní dnes rozhodují, jsou ale vesměs bezcenní - tak jim nedopřávejte pocitu vlastní důležitosti.

  Některé Vaše postřehy jsou nimcéně pozoruhodné, např. o eggově katholickém svatouškovství a pokrytectví - toho jste trefil velmi přesně.

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji za ocenění. Je pravda, že je to víceméně psaní do zdi, ale člověk se nějak odreagovat musí a soudruh z Berlína ho pravidelně čte.

  Je otázka, na se na tvorbě cs: podílet. Budu to muset zvážit.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>