13. března 2006

Můj návrh řešení

Můj návrh řešení, který mi despotický puberťák Aktron nedovolil zveřejnit: "Můj návrh řešení je vyhlásit generální amnestii a napříště stíhat '''všechny''' osobní útoky, nicméně nejprve mírným způsobem: refactoring, napomenutí, výstraha apod., přičemž však zdůraznit, že jde o trest."

A tady je, co ten pošuk smazal jako škodlivé: "Kdyby se ke všem přistupovalo stejným metrem a p. Pospíšil by vůči p. Vaňovi neměl neodůvodněná privilegia, nemusel by se tento případ vůbec řešit."

Je pozoruhodné, jak rychle tento hormálně nevyrovnaný jedinec šikanuje své oběti. Ale že by stejně rychle napravil své selhání a sepsal anglicky psanou žádost o smazání jeho bonzáctví mého kollegy mM, to ho nenapadne. Holt je to typický ksindel.

19 komentářů:

 1. Nejde mi o podstatu tohoto návrhu, koneckonců špatný není, tady jde ale o to, že vám Arbitrážní komise zakázala editovat ostatní stránky Wikipedie, a ta, kde jste to uveřejnil mezi ně patří.

  OdpovědětVymazat
 2. A což takhle uvažovat hlavou? Jakou škodu jsem svým textem způsobil? Znáte anglické pravidlo WP:IAR? Pokud ne, tak se ho laskavě doučte.

  OdpovědětVymazat
 3. Jinak to s tím MM, to je záležitost do které se připletl Ross Hedvíček. Já sem byl sice proti tomu, aby tam bylo jeho jméno a bydliště uveřejněno, RH mě ale přes ICQ ujistil, že s tím dotyčná osoba souhlasí. Jak potom má člověk mít vůbec nějakou jistotu?

  OdpovědětVymazat
 4. Škodu jste nezpůsobil, (stejně jako u Birminghamu) ale prostě je to porušení rozhodnutí ArbComu

  OdpovědětVymazat
 5. A propos: Kdy svou horlivost napřímíte správným směrem? Způsobil jste svým činem mM veliké množství problémů, víte to?

  OdpovědětVymazat
 6. Za tohle já nemůžu. Je mi líto, jestli mu to uškodilo, ale jak sem říkal, velký díl viny na tom nese RH.

  OdpovědětVymazat
 7. Chováte se jako bolševický kat, který také neuvažoval, zda zákony, které odsuzují Miladu Horákovou na smrt, jsou správné. Ale lidé nejsou počítače, to si laskavě uvědomte. Umí přemýšlet, tedy alespoň někteří.

  Jistotu máte v tom případě, že o osobě A jednáte s osobou A. Výjimkou je pouze případ, kdy osoba A je nesvéprávná.

  Nicméně nemá smysl lkát nad rozlitým mlékem. Už se stalo. Vás bych vinil pouze z nerozvážnosti. Ale opravdu se mi ekluje, že jste neudělal nic, abyste svou chybu napravil. mM anglicky neumí, proč tedy nesepíšete anglickou žádost? I takovém minimum aby z Vás člověk páčil.

  OdpovědětVymazat
 8. Zákony už prostě takové máme. Nehodlám založit hnutí La Résistance, Arbitrážní komisi s Vámi v podstatě neřeším (jako správce jí však uznat musím přestože mi to příjde jako blafání o ničem). O tý žádosti ještě popřemýším... alespoň nějakou dobu a uvidím, co s tím.

  OdpovědětVymazat
 9. Takové zákony máte? A kdepak? Jaký právem ArbCom svévolně rozhodl, že nesmím nic editovat? Jakým právem je už skoro měsíc totálně nečinný? Na tyto otázky byste si měl odpovědět, než se začnete chovat jako p. Vrba.

  Jsem rád, že začnete přemýšlet. Jen mi není jasné, proč nechcete přemýšlet o sporné věci a k čemu potřebujete přemýšlet o nesporné věci.

  OdpovědětVymazat
 10. No, ono je to sporné a nesporné z vašeho pohledu. Jak sem už řekl, Arbitrážní komisi tuto neřeším, protože se vleče ještě od roku 2004 a to sem ani nevěděl, co to Wikipedie je. Proto tohle nemůžu soudit, protože jednoduše nevím co dělal Wikipedista:A a Wikipedista:B 21.12 2004. Navíc mi to příjde už otravně dlouhý a bez řešení. Nejsem sám kdo si tohle myslí.

  Nuže pro mě rozhodnutí arbcomu sporné je, rozhodnutí, které Vy za nesporné považujete mi však takové nepřipadá. Především budu muset napsat Hedvíčkovi a pokusit se věc vyřešit s ním.

  OdpovědětVymazat
 11. Pro Aktrona: Velice se omlouvam za sve zamotani se do pripadu a za to ze jsem mM pojmenoval jmenem. Ovsem nemyslim, ze jsem rekl, ze s tim mM souhlasi. Aktrone, udelej prosim te vsechno pro to, aby mM jmeno zmizelo odevsad kde bylo postovano. Neudelal jsem to s umyslem mM nejak poskodit, byl jsem zase temi suliny z Wiki obvinen ze se za nekoho vydavam a protoze jsem nahodou vedel kdo to je, tak jsem to Aktronovi rekl. A on s tim utikal zalovat panu uciteli. Oni si ti kreteni spravcove mysleli (a dodnes mysli), ze kdyz nekdo vystoupi na moji obranu, ze jsem to ja sam pod jinym jmenem. To ze by mohlo byt vice lidi s podobnymi nazory jako ja, to jejich tupe marxisticke dyne nedokazou pochopit.

  OdpovědětVymazat
 12. Udělám co budu moct. On je smazán z archivu stránky (o to už se jiní postarali), zůstal teda jenom v historii stránky. Nemyslím si, že by tam hrozilo nějaký nebezpěčí, no chodí tam minimálně lidí. Ale budiž, prodiskutuju to s ostatníma lidma na Wikipedii

  OdpovědětVymazat
 13. Aktrone, chováte se jako typický postkommunista. Vrchnost rozhodla (zde ArbCom), o tom se nediskutuje. Ponížený poddaný (zde mM) si dovolí podat supliku a Vy budete dlouho přemýšlet, zda mu vyhovět, a raději to ještě prodiskutujete s vrchností, jako by bylo o čem diskutovat. Fuj.

  Co se týká mého zablokování. Je od Vás hezké, že se do toho lynche nepletete. Jenže to není tak úplně pravda. ArbCom vynesl nehorázný výnos, který by mohl mít nějaký omezený smysl, kdyby arbitrage skutečně pokračovala. Jenže ono se skoro měsíc nic neděje. Je to tedy bolševický trest bez rozsudku. Fuj. A Vy se na něm podílíte jako horlivý biřic, stokrát fuj. Každý si musí před svým svědomím zvážit, na čem se podílí. A Vy, protože stejně jako p. Vrba odmítáte přemýšlet, tak se podílíte na lynchi.

  OdpovědětVymazat
 14. Tohle přece není žádný postkomunismus, takhle se Češi chovali nejméně od 18. století. Je to lokajstvi: k nižším sprostě, k vyšším podlézavě.

  Rosťa nadává do komunistů a marxistů lidem, kteří vesměs vědí o Marxovi jen to, že měl plnovous. Ale jsou to Češi a mají zažité určité vzorce chování.

  Všimli jste si, jak poníženě a lísavě čeští správci o cokoli žádají na metě? To je ta druhá stránka jejich povahy. Pak se vrátí na cs.wiki a začnou na své "poddané" znovu sprostě pořvávat.

  OdpovědětVymazat
 15. To je otázka. Domnívám se, že to před rokem 1938 opravdu nebylo tak špatné.

  OdpovědětVymazat
 16. Určitě ne tolik, ale projevilo se to např. ve vztazích k Polákům a k sudetským Němcům v. k západním mocnostem.

  To byla přece podstata Benešovy (tragicky chybné) zahraniční politiky: Francii a Velké Británii se podlézalo, Poláky pohrdalo a se sudetskými Němci, svými občany, jednalo Československo jako s nepřáteli.

  OdpovědětVymazat
 17. Tak s tím nesouhlasím.

  K menšinám jsme se chovali z posice síly, ale ne proto, že bychom jimi pohrdali, ale protože byly menšinami. Němců jsme se dokonce báli a měli z nich komplexy méněcennosti.

  Benešova politika nebyla chybná kvůli podlézavosti, i když ve vztahu k Francii jí bylo mnoho. Na rozdíl od Finska jsme válečné reparace (= "příspěvek za osvobození") nikdy nesplatili.

  Byla chybná kvůli své utopičnosti. Chamberlain měl totiž pravdu.

  OdpovědětVymazat
 18. Psal jsem reakci už v pátek odpoledne, ale zhroutil se engine a já ji bohužel neměl uloženou.

  K menšinám jsme se chovali z posice síly, ale ne proto, že bychom jimi pohrdali, ale protože byly menšinami. Němců jsme se dokonce báli a měli z nich komplexy méněcennosti.

  Možná nerozlišujete Němce od Židů. Češi měli komplex ze Židů, ale sudetskými Němci dost pohrdali - Sudety byly ostatně poměrně chudé. Také se nebáli Henleina, ale Hitlera: nebýt jeho, tak by se sudetskými Němci zametli ještě daleko hůř.

  Benešova politika nebyla chybná kvůli podlézavosti, i když ve vztahu k Francii jí bylo mnoho.

  Četl jste Císařské fialky, myslím třetí část pentalogie Vladimíra Neffa? Tam je vztah Čechů k Západu vykreslen neobyčejně plasticky.

  Benešovy zahraničně-politické projekty byly bohužel vesměs fantasmagorické. Měli by novelisovat zákon o jeho zásluhách: "Edvard Beneš se zaloužil o 50 let totality."

  Byla chybná kvůli své utopičnosti. Chamberlain měl totiž pravdu.

  Ano.

  OdpovědětVymazat
 19. Jestli se nepletu, tak 1. republika (CSR) mela mit zpocatku statni usporadani nejak podobne jako Svycarsko. Nestalo se tak ale, coz se pozdeji CSR i nekolikrat vymstilo.

  Jinak je zajimave, ze sudetsti Nemci byli vyhnani, ale Slovaci (za valky vazalove Nemecka) nevadili.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>