15. července 2008

Ne základnám odhaleno

Věra Tydlitátová píše: "renegátské uskupení podivných spolků včetně explicitních antisemitů zvané NE základnám".

2 komentáře:

  1. Ten článek o tom, jak jste se vynořil z klína své kamarádky, vyplivnul chomáč chlupů a řekl: "Měla by sis spíš holit bobra než hrmu", byl zajímavější.

    OdpovědětVymazat
  2. Slačálek píše v čerstvé A2:

    Úterý 8. července nebylo jen dnem podpisu smlouvy o radarové základně, v níž se mj. pro všeobecné pobavení píše, že „žádný prvek systému protiraketové obrany… nebude použit pro jakékoli aktivity neslučitelné s Chartou OSN“. Nebylo ani pouze dnem demonstrace proti tomuto podpisu, jejíž počty některá média pro jistotu vydělila deseti. Bylo rovněž dnem, kdy bylo podáno trestní oznámení na iniciativu Ne základnám! – za antisemitismus. Liga proti antisemitismu tento akt zdůvodnila tím, že na jednom z blogů na portálu Ne základnám! se objevil link na Protokoly sionských mudrců. Co na tom, že blogerský účet si může na daném portálu založit každý, co na tom, že daný blog byl po prvním upozornění administrátorů smazán, co na tom, že se aktivisté z Ne základnám! aktivně účastnili protestů proti antisemitismu? „Liga proti antisemitismu upozorňuje na skutečnost, že od samého vzniku se v této iniciativě objevují krajně levicové skupiny, jejichž ideo logie směřuje k likvidaci demokracie v České republice, či je revolučně laděna,“ píše se také v udání, podepsaném např. Fedorem Gálem. Liga, která proti opravdu nebezpečnému antisemitismu neonacistů neudělala skoro nic, se nyní rozhodla vystupovat jako ideopolicie a degradovat odpor proti antisemitismu v záminku pro potlačování názorů, které nemají s antisemitismem nic společného.

    Já se článkům o tom, že Tamáš žere malé děti, snažím pokud možná vyhýbat, takže tohle je prvně, co tento zásadní detail vidím, ale i podle toho, co jsem si dohledal teď, Tydlitátová a spol mlžili, jak se dalo.

    OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>