27. února 2006

Dekujeme – odejdete!!! Vyzva spravcum Wikipedie.

Zcela v duchu onoho naivniho prohlaseni, ktere tady parafrazuji, bych chtel vyzvat existujici spravce Wikipedie k dobrovolnemu odstoupeni z funkci. Dekujeme za vasi dosavadni cinnost, ale uz toho bylo dost, odstupte a dejte moznost jinym.

Cinnost soucasnych spravcu je ceske Wikipedii zcela neprospesna a dela ostudu po celem svete. Viz http://hedvicek.blogspot.com/ Jako priklady mohu jmenovat fasistu Miracetiho, sekyrarske nemyslici cvoky Vrbu a Ludka, marxistu Che, zcela zpitomeleho Doda, ale i ty ostatni tyrany.

Jen cirou nahodou a pozitivni rizenim osudu nebyl do funkce spravce zvolen stale se tam tlacici novodoby Hitler ceske Wikipedie Cinik. Spousta lidi si zhluboka oddechlo.

Jeste jednou pro ty, kdo to porad jeste nepochopili: Soucasny teroristicky rezim na ceske Wikipedii je jednoduse neprijatelny a je jen otazkou casu, nez bude smeten na hnojiste dejin jako se stalo komunistickemu rezimu ve vasi zemi. Vyzyvam vsechny spravce, kteri snad maji jeste kousek charakteru v tele – odstupte z funkci a nepodilejte se na takovem svinstvu, ktere se tam momentalne deje: svevolne blokovani uzivatelu (Z., Hedvicek, Jvano, atd), nepovolovani hesel s pravdivymi informacemi o komunistech, atd.

Sametova revoluce na ceske Wikipedii je za dvermi! Odstupte dokud je jeste cas. Nebudte jako ti zaslepenci, co vstupovali do KSC jeste v rijnu 1989 v domneni, ze se komuniste udrzi navzdy. Neudrzeli se a tihle komunisticti dobytkove, kteri dnes zastavaji funkce spravcu na Wikipedii, ti se neudrzi taky. Zaridte se podle toho.

---

Prosim ty, kteri stale maji na Wikipedii pristup, aby tuto vyzvu prepostovali (opakovane) na Wikipedii - nemam pochyb ze bude bleskove mazana (proto opakovane) - komunisticti spravcove si jiste radi poctou.

20 komentářů:

 1. Tak nějak mi Rosťo začínáš připomínat komouše v prvorepublikovém parlamentu.

  OdpovědětVymazat
 2. Tohle tam bohužel přetisknout nejde, ač s Vaším hodnocením plně souhlasím. Nazýváte věci pravými jmény, a to bohužel pravidla Wikipedie neumožňují.

  OdpovědětVymazat
 3. Sakra lidi, neblbněte. Wikipedie není od toho aby se tam lidi uráželi a nadávali si do Füherů. Takové věci se bohužel "zcenzurovat" musí.

  Jestliže někdo napíše heslo, které není na úrovni pro Wiki přijatelné, tak se smazat musí, to jsou pravidla.

  OdpovědětVymazat
 4. Hm. Vazne?

  Jo vážně Rosťo. Tvůj zastydlý antikomunismus ti nijak nebrání chovat se stejně jako komunista.

  Rozdíl je jen v tom, že místo abyste s (odborářským internetovým Hučínem :) Zvánovcem odešli do "Sovětského svazu" a ukázali wikipedistům, jak jste vy dva schopní a založili si konkurenční projekt, tak jen rozvracíte.

  Podívej na Pecinu a jeho sice prázdné, ale Iuridictum. Ale ani na to nemáte a tak vám dvěma nezbývá než "posírat dvorek".

  OdpovědětVymazat
 5. A další statečný. Šíří se to jako lavina, jen tak dál.

  OdpovědětVymazat
 6. A jeste si mysli ti troubove, ze to ten Hrisnik okopiroval od toho TinTina - to si nemuzou zaskocit sem a precist si necenzurovanou verzi? Tak jako si spravny internetak v Americe kazde rano musi pustit Drudgereport, aby vedel co se deje, tak kazdy cesky Wikipedista by nel cist kazde rano http://wikipedie.blogspot.com - protoze jinak je NEINFORMOVANY!!!

  OdpovědětVymazat
 7. Nevedel bys o nejake Koukalove fotografii? Ja ji milerad rozeslu po celem internetu s upozornenim ze se jedna o udavace StaSi...

  OdpovědětVymazat
 8. Nevim sice proc odpovidam typickemu ceskemu anonymovi, ale k poznamce o zasirani dvorku. To neni jejich dvorek. Je to neco, co komunisticke teroriste drzi rukojmi.

  A ostatne - Kartago musi byt zniceno!

  OdpovědětVymazat
 9. Nikdo nic nemá proti pravidlům wiki. Ale proč nestačí refactoring a vysvětlení? Proč je hned každý blokován? A tomu upravenci a pravděpodobnému konfidentu StB ani ty 2 hodiny nestačí.

  OdpovědětVymazat
 10. Blokován je proto, že je prostě nepřípustné, aby se uveřejňovaly takové nadávky. Každý, kdo do wiki příjde je přivítán. V přivítání je seznam odkazů, tudíž i na pravidla. A ta si má každý přečíst.

  Mimochodem Tintin nebyl zablokován za založení hesla Bříza ale za nadávky.

  I přesto mi ale příjde proti zdravé logice na někoho nadávat.

  OdpovědětVymazat
 11. Ne ruce nesekáme :-) 2 hodiny zablokování mi příjdou adekvátní. Kdyby tohle někdo někomu řekl do očí, tak dost lidí by mu tu ruku useklo doopravdy.

  OdpovědětVymazat
 12. Tak ať je to nepřípustné. Ale to musíte hned někomu useknout ruku?

  OdpovědětVymazat
 13. Ted se tady divam do www.cibulka.com a vidim Jan Koukal, nar. 27.12. 1947, cislo spisu 191663 - je to on a nebo je to jen vzdaleny strejda?

  OdpovědětVymazat
 14. Ja myslim, ze dny krutovlady komunisticky spravcu na Wikipedii jsou secteny. Kdo se hlasi jako dobrovolnik? Potrebujeme nekoho, kdo by delal mrtveho studenta Ruzicku!

  OdpovědětVymazat
 15. To by mohl být on. On dobře věděl, proč datum narození tak usilovně tají.

  OdpovědětVymazat
 16. Ivana Sustrova v rozhovoru z 24.2.03 zminuje politologa jmenem Jan Koukal, ktery s ni pracoval v redakci exiloveho casopisu "Informacni materialy" v zap. Berline.

  Uvadi take, ze z redakce nekdo donasel vychodonem. Stasi, ktera na ni vedla slozku. Nevi sice, kdo to byl, ale ve slozce byla jako zdroj uvedena csl. StB.

  viz http://www.coldwar.cz/sustrova.htm

  Jestlize je Jan Koukal tzv. "upravenec", verim, ze spolupracoval s StB.

  OdpovědětVymazat
 17. Divejte si na www.cibulka.com jak chcete...
  Podle teto stranky http://stb.misto.cz/_MAIL_/index2.html se ani divit nemusite, ze jste tam nekoho nasel... Ale u pana Cibulky jsem nezjistoval, jak se veci od roku 2003 zmenily.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>