25. února 2006

Stalkeri a komuniste...

Vzhledem k tomu, ze David Voprada na Wikipedii tak nejak neprimo a podle mne nedostatecne durazne prohlasil, ze uz mne nebude blokovat (chapu to jako dobrou vuli z jeho strany) odstranuji (jako dukaz dobre vule u mne) clanek o nem. Omluvu zatim nevydavam - me se zatim taky zadne nedostalo. Ale jsem s ni pripraven.

8 komentářů:

 1. mas souhlas autora publikovat zde tuto fotku? dost o tom pochybuju. jeji autor ma pravo citit se okradeny.

  a k dalsimu se radsi vyjadrovat nebudu, protoze to je ubohe.

  OdpovědětVymazat
 2. Vážený pane, ohrazuji se proti pomluvám, které tu o mě uvádíte. Protože odmítáte diskutovat přímo na české Wikipedii, napíšu tedy sem. Svými příspěvky, jimiž mě haníte na svém blogu, se projevujete jako daleko militantnější než já; ba jako člověk bezpáteřní. To, co o mně (a nejen o mně) píšete, se nezakládá na pravdě a obsahuje množství urážek. Žádám Vás proto o stažení tohoto Vašeho příspěvku z Vašeho blogu a o omluvu. Stejně tak nedisponujete mým souhlasem k uveřejnění fotografie, k níž nemáte autorská práva (a která jsem Vám neposkytl) a která není public domain, jako ostatně množství fotografií, které se na internetu vyskytují. Porušujete tím mj. zákony země, v níž žijete. Žádám proto i vymazání zmiňované fotografie z tohoto serveru a protestuji proti Vašemu zlovolnému počínání.

  OdpovědětVymazat
 3. nejde o to, kdo na te fotce je, ale kdo ji vyfotil, kdo k ni vlastni autorska prava. kdyz bys ho vyfotil ty, muzes si tu fotku pak vystavovat jak chces sam. stejne jako na wikipedii nikdo nema pravo publikovat tve texty odjinud bez toho, aniz by te zadal o vyslovne povoleni.

  OdpovědětVymazat
 4. Vyjádřil jsem se nepřesně: já sám měl svolení fotografii, kterou pořídil můj známý, v tomto rozlišení použít na internetu. Jsem si však jist, že toto svolení tento můj známý nedal, a v žádném případě by nesouhlasil s ořezem fotografie, tak jak byl proveden, ani s jejím užitím k ilustraci článku, v němž jsem takovým způsobem dehonestován.

  OdpovědětVymazat
 5. Aha, nechapu jak uverejnenim sve vlastni fotky (ktera priznavate ze je vase) muzete byt dehonestovan, ale uverejnenim nekoho jineho fotky a vydavanim to za mou fotku - se vlastne nic nestalo. To je nejake CESKE chapani spravedlnosti? Ooooo tak moc ceske chapani spravedlnosti???

  OdpovědětVymazat
 6. Ale pánové. Pod každým formulářem pro přidání obsahu, diskuze a osobní stránky nevyjímaje, je upozornění, že pokud si nepřejete, aby váš text byl nemilosrdně upravován a volně šířen pod licencí GFDL, pak ho do Wikipedie neukládejte.

  Totéž platí i pro zdroje jakými jsou například fotografie. Zveřejní-li například Cinik svou fotografii na své osobní stránce, může ji s klidem použít i Rosťa zde. Horší by to bylo, pokud by ji převzal z jiného zdroje.

  --

  Zdraví
  Martin Kozák

  OdpovědětVymazat
 7. Protože neznám původní versi článku, těžko se k ní mohu vyjádřit.

  Co se týká fotografie, upozorňuji na zpravodajskou licenci. Proto se domnívám, že p. Hedvíček autorské právo neporušil.

  OdpovědětVymazat
 8. Kdo je to vlastně "Ross" Hedvíček?.....

  Hedvíček zcela určitě není americký občan, je občanem kanadským žijící dlouhodobě na Floridě. Americké občanství je pouze jeho zbožné přání, o které již drahnou řadu let usiluje. Američané mají samozřejmě asi pádné důvody, proč tomuto dlouhodobě žijícímu kanadskému důchodci v USA americké občanství neudělit(např. podpora terorismu, viz dále).

  A nyní něco autentičnosti o "Rossu" Hedvíčkovi:

  CS-CLUB jako internetové diskusní forum v češtině řídí a spravuje již léta "Ross" Hedvíček - který údajně jezdil v bývalém ČSSR v Kojetíně s "hovnocucem" , byl údajně členem PS-VB a emigrovat prý údajně musel ne z politických důvodů, nýbrž proto, že mu hrozilo zatčení kvůli rozkrádačkám masa v masokombinátě. Využil prý svého členství ve Svazarmu a u PS-VB aby na zájezdu Svazarmu emigroval. Poté se dostal do Kanady, kde jezdil s autobusem ale prý i převážně využíval sociálního systému - tedy žil na různých podporách.
  Pak se jako důchodce přestěhoval na Floridu, kde se již marně(viz níže) několik let snaží získat americké občanství. Za tu dobu proslul svou nebývalou až zuřivou nenávistí ke všemu českému a v tomto duchu je i jeho CS-CLUB.
  "Ross" Hedvíček patří také již léta k největším spammerům českého internetu neustále vnucujícím jeho bláboly. Své o tom mohou říci např. p. Doležal z bývalého Světanamodro, nebo správci serverů Email.cz, Atlas.cz, Volny.cz, atd.

  V CS-CLUBU jsou převážně členy čeští a slovenští emigranti, nebo ti kteří se vrátili zpět do ČR (většinou v zahraničí neuspěli). CS-CLUB je však semeništěm zrůdných, protičeských, extremistických a teroristických myšlenek a názorů které nemají ve světě obdoby a proslýchá se, že je tento extremistický spolek sledován bezpečnostními službami jak ČR, SR tak i USA.

  V CS-CLUBU neustále zaznívají takové zrůdnosti, jako např. neustálé opakování nutnosti bombardování ČR, zabíjení čechů motykami do hlavy jako to dělal Pol-Pot, nutnost veřejně oběsit prezidenta V. Havla na Staroměstském nám.(v době kdy byl prezidentem), sprosté nadávky a výpady proti českému národu. Na důkaz bude na konci tohoto dopisu zveřejněn výběr těchto zrůdností. Sám "Ross" Hedvíček nazývá svůj extremistický cs-club jako „nejsvobodnější a nejdemokratičtější česky psané diskusní forum na celém Internetu“, což mluví samo za sebe. Ve skutečnosti tam vládne tvrdá cenzura a okamžité umlčení a vyhazovy nepohodlných názorů a lidí. V tzv. extremistickém CS-CLUBu včak nezaznívají pouze zrůdné výkřiky, myšlenky a názory nýbrž i otevřené překrucování faktů a falšování historie.

  Hedvicek z Cech neuprchnul pred rezimem, nybrz pravdepodobne kvuli podezreni z trestneho cinu rozkradani majetku v socialistickem vlastnictvi. Utek mu tak prinesl nejen duchod na Floride, ale predevsim vyhnuti se kriminalu za kradeni parku a sunek z reznictvi kde makal. Mozna si tak vydelal na letenku do Kanady. V Kanade byl potom dlouha leta informatorem StB o tamni ceske komunite. StB na nej vedla soubor pod nazvem Leden. Nasli treba zpravy na lidi jmenem Michal Dvorak, Petra Tomska a Martin Capek, ale nevime, jestli to byla jmena skutecna. Na nej zase psal nekdo jmenem Jiskra. Mezi krajany proslul svym militantnim antikomunismem, a nikoho by asi nenapadlo, ze tenhle bijec po vecerech pise na svy kamarady raporty, kvuli kterym maji potize pribuzni doma. Tak to totiz byva, chcete-li inflitrovat odbojovou skupinu, musite do ni nasadit militanty a extremisty, co ten dav poradne zjanci, kdyz se najde prilezitost. Lidi se odvazou a nakdakaji kdeco, a informatory ma pak vic o cem mluvit. To je standardni postup. Nicmene zpatky k Rostovi. Asi ma velkej strach, aby se na to neprislo, tak si mekta ty svoje mekty a tvari se jak Ronald Reagan, ale pritom to je stejne fizl a kolaborant jako mnoho dalsich. Zameta stopy. Nenavidi sam sebe a tak urazi ostatni. Takovej Julda Fulda v negativu.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>