13. února 2006

Mezitímní stav hlasování

Na Sprše se hlasuje o tom, zda p. Stwora dostane souhlas k přetištění jednoho mého dávného článku.

Hlasy pro:
 1. Tomas
 2. TL
 3. cnemo
 4. Boutros
Hlasy proti:
 1. Andy
 2. Boutros
Ostatní se zbaběle odmítají vyjádřit. Holt demokracii nelze nikomu vnucovat. Ani v Iráku, ani Sprchařům.

Co se týká Kapitánovy nejapnosti: přišel jsem na Sprchu s čistými úmysly. Jsem za ně vyhozen. Je mi to jedno, protože Sprcha už mi nemá co nabídnout, s výjimkou právě tohoto hlasování. Článek mohl být na titulce (stejně tam nic lepšího není), takhle je zapadlý v kompletních denících. No co, i pouhé 4 hlasy stačí. S vyhlášením výsledků počkám týden, aby se mohl vyjádřit případně i Boutros, pokud bude tak statečný.

Co se týká proslavené Tomášovi autentičnosti: Nikdo ho nenutil, aby hlasoval pro. Měl si rozmyslet, co vlastně chce. Andy to udělala. Proslavená domovnice tak strčila filosofa do kapsy. Jestli je srabáctví zeptat se ostatních na jejich názor, tak jsem tím srabem rád a jsem rád, že nejsem Tomášem.

Updated.

79 komentářů:

 1. Na internetu se da tezko omezit kdo kde uverejni neci clanky. Sveho casu nekolik mych clanku otisklo i papirove Pravo (nez jim nekdo poseptal, co jsem zac). Stejne je to i se Stworou. Akorat je nutne se od neho poradne a hlasite dostancovat. Tvrdim ze i vymenou emailu s takovym antisemitou a antiamerikanistou jako Stwora se muze clovek uspinit. A jestli je Sprcha neco kde se Stwora muze normalne uplatnovat - pak to jsem sam slapl nechtene do hovna, ze jsem tam vubec vlezl. Omlouvam se, vickrat uz to neudelam.

  OdpovědětVymazat
 2. No, je to trochu jinak.

  1. Autorské právo vez výjimky platí i na Internetu. Na Sprše to dlouho nechápali, ačkoliv jsem jim x-krát trpělivě vyvětloval. Holt jsou natvrdlí.

  2. Pan Stwora se mne slušně zeptal, já mu slušně odpověděl.

  3. Na Sprše p. Stworu nemají rádi. Ale tam nemají rádi kdekoho. Zkuste tam chvíli psát. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Pokud někdo vědomě odmítá své právo vyjádřit se o své majetku, je to podle Vás kdo?

  Já si své články otiskuji, kam chci.

  OdpovědětVymazat
 4. Peters si vymyslí nějaké své hlasování, a kdo nebude hlasovat, tak není prý statečný.

  Takovouhle podmínku může vymyslet jen opravdový cvok.

  Kdyby Peter nebyl nesvéprávný nestatečný cvok, tak si svoje články otiskuje tam, kde chce.

  OdpovědětVymazat
 5. Hedvíčku, prej to je jinak! Prej jste mimo, říká internetová verse Valdimíra Hučína! :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Co je toto za pomluvu? P. Hedvíček není mimo, to může tvrdit jen zbabělý anonymní trottel.

  OdpovědětVymazat
 7. RoSS Hevíček je nejznámější z internetových pošuků a s internetovou verzí Vladimíra Hučína jsou dvojce nedostižných komiků. :)

  OdpovědětVymazat
 8. Když myslíte, budiž Vám přáno. Mně na mínění mého neúnavného ctitele nezáleží. To jste se nemohl zamilovat do někoho jiného než do mne?

  OdpovědětVymazat
 9. To Vy jste zamilovaný a tak tolik a tak moc stojíte o můj souhlas či nesouhlas s tím jak se máte zachovat. Přišel jste kuli tomu naprosto trapně na Sprchu a žebráte tam ujetým hlasováním. Asi už Vám není pomoci.

  OdpovědětVymazat
 10. Je sice mozne, ze jsem nejznamejsi z internetovych posuku, ale taky je znamo, ze na mne anonymni idioti z Ceska nikdy nemeli. Za tim co pisu si stojim - o me nemusi nikdo hlasovat.

  OdpovědětVymazat
 11. Zamilovaný? Do anomyna? Děkuji, tak špatně na tom ještě nejsem. :-)

  Nestojím o souhlas jednotlivce. Jde mi o názor celé Sprchy.

  OdpovědětVymazat
 12. A co jste Vy zač, směšný kádrováku?

  OdpovědětVymazat
 13. Za tim co pisu si stojim - o me nemusi nikdo hlasovat.

  O Vás Hedvíčku taky nikdo nehlasuje, to jenom ten odborářskej poskok s kterým se bratříčkujete. To ten, co ho nazýváte internetovou versí Vladimíra Hučína, si vynucuje, aby se hlasovalo. Je totiž asi nesamostatnej a nesvéprávnej.

  Co byste ale Hedvíčku mohl čekat od člověka z baráku prolezlého od střechy po půdy bývalými komouši. http://www.cmkos.cz

  To jste se teda sčuchnul s dobrým parťákem, jen co je pravda.

  OdpovědětVymazat
 14. Zamilovaný? Do anomyna? Děkuji, tak špatně na tom ještě nejsem. :-)
  Vždyť už jste si mě dávno fyfízloval podle IP adresy. Podepisovat se na fízlákově blogu je stejně ztráta času. Boutrous by o tom mohl vyprávět.

  Nestojím o souhlas jednotlivce. Jde mi o názor celé Sprchy.
  Ten názor se jeví tak, že jste většině ukradenej. :)

  OdpovědětVymazat
 15. Jak mohu vědět, komu která IP patří?

  Pokud je požadavek podepisovat se pro Vás přílišný, tak sem raději nepište.

  Ne, většina se rozhodla, že to nechá na té menšině. Jejich volba. Pohrdli možností se vyjádřit. A pak budou kafrat. :-) Už své čecháčky znám.

  OdpovědětVymazat
 16. No, je lepší kommunikovat s jedním blbem než jejich celou nerozlišitelnou plejádou.

  Je to můj blog, mám právo ho regulovat, jak chci. Ale vy zase začnete vyřvávat o censuře. Radši táhněte zpátky na Sprchu, aby tam přestali preventivně censurovat zablokováním. :-)

  Tak proč ses pořád lezete? Asi mé názor na háku nemáte. :-)

  OdpovědětVymazat
 17. Jak mohu vědět, komu která IP patří?
  Tahle otázka musí fízláka opravdu trápit.

  Pokud je požadavek podepisovat se pro Vás přílišný, tak sem raději nepište.
  Nedávejte fízlácká doporučení.

  Většina Vás má na háku a bavit se boudou o čem uznají za vhodné a na názor odborářského čecháčka budou zvysoka...

  OdpovědětVymazat
 18. poslyš, ty jelimane ( úmyslně ti nevykám, na to si musíš počkat, až tě přejde puberta a bude z tebe velkej kluk, co nemá hlavu jen jako stojan na bekovku), nevím, zda jsem domovnice, možná ano, ale nemyslíš, že by odborářskej vyžírka, co se místo péče o pracující vykecává na netu, měl dělnickou třídu přímo milovat a pečovat o její blaho?


  Andy

  OdpovědětVymazat
 19. Kdo to tady zlobí internetového Hučína?

  iHučín má právo regulovat jak chce! iHučín chce, aby ho na Sprše přestali preventivně cenzorovat zablokováním. Asi se tam chce vrátit. :)

  iHučín si myslí, že jeho názory jsou neodolatelné. iHučína totiž vůbec nenapadne, že jeho šaškárny, kterými baví na internetu, by mohl někdo vyhledávat pro pobavení.

  PS: Jo, takovej je náš iHučín

  OdpovědětVymazat
 20. Á naše paní domovnice v nejlepší ráži. Čím to, že jste byla na Vrbě jako milius? Aby Vás p. Juchelka nevykopnul? On to stejně udělá, na podobné případy tam nikdo není zvědavý. Vám musí stačit mrtvolná bažina na Sprše.

  V 11 se už moc nepracuje. Já mám dělníky rád. Ale ne hokyně Vašeho typu. A Sprše Vás také moc rádi nemají, vzpomeňte si na debatu o čecháčcích. :-) Ti Vám to ale dali sežrat, co? Až mně Vás bylo líto. :-)

  OdpovědětVymazat
 21. Petersi, na Sprše jsme se pohádali o Čechy, ale, a to tě asi musí štvát nejvíc, nic to nemění na faktu, že to byla debata, nic víc. Ječeli jsme na sebe, nesouhlasili spolu, ale rozhodně teď za mne nemusí orodovat žádný Ross.
  To jednoho naštve, že? :))

  zřejmě se domníváš, puclíku, že mne tou domovnicí nějak zvlášť namíchneš. Kdyby jsi mne chtěl vážně naštvat, tak mne můžeš nazvat třeba odborářskou funkcionářkou:))

  Andy

  OdpovědětVymazat
 22. No, vyprávěli mi o tom jinak. :-) A radši nechtějte slyšet jak.

  Když to byla debata a nic víc, proč jste se na Sprše tak dlouho neukázala? Soudím, že jste byla jako zpráskaný pes. Nyní ale bijou sousedovic, takže se s radostným vrčením můžete vrátit. Blahopřeji. Ať Vám slouží.

  OdpovědětVymazat
 23. nevím, kdo ti co vyprávěl. Jestli míníš MMM, no, tak ti u piva zase vyprávějí o tobě, ono to máš fuk.
  Například já o tobě nevyprávím nikde, on by mi to taky nikdo nevěřil:)

  Na Sprše se ukazuji kdy chci,když jsem naštvaná, tak ne, když nejsem, tak jo. To je rozdíl oproti tobě, který se tam zjevíš pouze tehdy, když cítíš potřebu prudit.
  Ale protože jediné, co potřebuješ k přežití, jsou právě takové hádky, kterou se tu snažíš svými provokacemi a urážkami udržet, nechám tě tu samotného. To je to nejhorší, co ti mohu provést:)
  Andy

  OdpovědětVymazat
 24. Tak ať vyprávějí, na rozdíl od Vás si jich vážím.

  A co byste Vy o mně asi tak mohla vyprávět? Jako že si dokazujete převahu tím, že mi tykáte? No, to by si každý soucitně poťukal na čelo. Ale na to už jste asi zvyklá.

  "Na Sprše se ukazuji kdy chci" Přeloženo do češtiny: "Když čekám, že nedostanu po čenichu." Tak už to holt na Sprše hodí. Věčný otloukánek Kapitán je sice vděčný terč, ale kopat do zadku hrbáče nebaví pořád. A pak máte nutkavou potřebu dolejzat na Sprchu, ačkoliv od nás k Vám nikdo nechodí, protože ví, co by ho čekalo. Už ani gogo nemá odvahu na Sprchu psát.

  "když jsem naštvaná, tak ne, když nejsem, tak jo." Aha, díky za přiznání. Aspoň teď budeme znát kalendář hormonální nevyrovnanosti jedné hokyně.

  "Ale protože jediné, co potřebuješ k přežití, jsou právě takové hádky, kterou se tu snažíš svými provokacemi a urážkami udržet, nechám tě tu samotného. To je to nejhorší, co ti mohu provést:)" Panebože, Andy, vraťte se, já to bez Vás nepřežiju. :-) To mi přeci nemůžete udělat. Kdo jiný by do mne kopal? Boutros se sem bojí. Ani hlasovat nemá odvahu. Rád by byl proti, ale vypadal by jako censor. Vaši přímočarost neumí napodobit.

  OdpovědětVymazat
 25. Ad Ross Hedvicek - nebojte se, Sprcha je něco, kde se Stwora v žádném případě nemůže normálně uplatňovat.

  Ad Peters - napsal jsem Vám to už několikrát a opakuji to zde: tím, že vyžadujete od skupiny lidí souhlas k něčemu, k čemu souhlas nepotřebujete, se de facto prohlašujete za nesvéprávného a svěřujete této skupině dozor nad sebou. Buď to Stworovi dát chcete, pak k tomu nepotřebujete ničí souhlas nebo nechcete, pak nechápu jaký smysl má dělat, jako že jo, nebo je Vám to jedno, pak si hoďte korunou a neptejte se na to bonzáckých elit.

  Vodník

  OdpovědětVymazat
 26. "Peters je nesvéprávný."

  Tesat tato slova do kamene upravenče Vodníku.

  Pokud někdo upozorní na komunistické chování upravence, tak to není bonzování, ale záslužná činnost upravenče Vodníku.

  PS: Komunistickým chováním se rozumí upravencův článek, kde karikoval čtenáře a zároveň naprosto uboze si dělal reklamu na knihu, které je upravenec spoluautorem. Upozornit na toto odporné komunistické chování upravence NENÍ bonzování, ale ctnost!

  OdpovědětVymazat
 27. Na Sprše se nehlasuje!

  Naprostá většina sprchařů už Guy Peterse naprosto odepsala. Takový náraz do zdi, jaký zažil při posledním návratu, ho musel samotného překvapit. Prostě už je jim nějaký Peters ukradený a jeho hlasování taky.

  Jan

  OdpovědětVymazat
 28. ad Vodník. Mám jiný názor. Ten můj text nyní patří Sprše (tím ale nemyslím jezovce ani impotentní Sanhedrin). Jedině Sprchaři mají právo rozhodnout o ukončení exklusivity. Pokud hlasuje tak málo lidí, je to jejich problém. Rozhodne se o nich bez nich. Možnost vyjádřit se měli a dosud mají.

  ad Jan. Ale hlasuje. I když se Vám to nelíbí, protože jste odpůrce demokracie.

  Budete se divit, ale chování Prokopů mne nepřekvapilo. Ivan ho analysoval na Vrbě správně.

  OdpovědětVymazat
 29. nikdo nikde nehlasuje Petersi, ty posuku. Co te zase kouslo?

  Kdyz ale furt votravujes, tak SMIS clanek poslat nestwure, ale pouze s uvodem:
  "prevzato ze Sprchy s laskavym Boutrosovym svolenim pro oba idioty, Peterse a Stworu".

  Staci?
  b.

  OdpovědětVymazat
 30. Díky za svolení. K výsměšné podmínce se nepřihlíží, to máte smůlu, to jste si měl rozmyslet dřív. :-)

  OdpovědětVymazat
 31. co to meles ty diletante?
  zadny casovy limit neni. Bez uvodu nemas souhlas, me svoleni je podminecne. Zadny uvod, zadny souhlas.

  a snaz se odpovidat tady, na juchelkovu traparnu uz nepisu, to nevis? nebavi mne vyhravat sazky za jak dlouho me komentare zmizi diky hormonalni imbalanci diktaturka v dustojnickych holinkach.
  b.

  OdpovědětVymazat
 32. Já ale Boutrosi nemohu za to, že jsou základy práva utajeny. Pravidlo, že k výsměšné podmínce se nepřihlíží, je součástí práva již od dob římského práva.

  Časový limit jsem nestanovil úmyslně, abych mohl přihlížet okolnostem. Já hlasování vyhlásil, já ho mohu i ukončit. :-) C'est la vie, Boutrosíku.

  Ale protože mám náladu, přihlížím k tomu, že jste si svůj názor rozmyslel a dávám Vás do kategorie proti. Doufám, že už to měnit nebudete a pokud ano, dejte mi najevo až svůj definitivní názor. Díky. Snad to pro Vás nebude příliš obtížné. Hormonální nevyrovnaností, doufám, netrpíte.

  OdpovědětVymazat
 33. nauc se cesky pomatence ;-)))
  to, co posledni dobou ve svych "peters sa sudi na internetu" zachvatech predvadis, je ostuda i pro hodne blbeho pravniho koncipienta. Vrat skolne.

  Sice nevim proc jsou zaklady prava utajeny, ale to s tvym uchylnym "hlasovanim" vubec nesouvisi...
  b.

  OdpovědětVymazat
 34. A opravdu je v tom iHučínově trapném článku nějak DOSLOVNĚ vyhrazena exkluzivita, nebo je to jen další výmysl tohohle odborářského mamrda, aby mohl na Sprše opruzovat?

  JH

  OdpovědětVymazat
 35. Samozřejmě, že tam žádná exkluzivita vyhrazena není. Jen opruzuje.

  I ten nejpitomější odborářský právník musí vědět, že z právního hlediska mu nemůže jeho text nikdo bránit publikovat jinde. Otázkou tedy je, zda dosahuje právního povědomí nejpitomějšího odborářského právníka.

  OdpovědětVymazat
 36. Aha, Boutrosíkovi tečou nervy, takže se uchyluje k urážkám. To jste to dopadl, Boutrosi, jen co je pravda.

  "Sice nevim proc jsou zaklady prava utajeny" To je právě to. Takže o mých právnických kvalitách nevíte zbla a o to více o nich mluvíte. Jak čecháčkovské, že maxi?

  OdpovědětVymazat
 37. Proč by exklusivita musela být vyhrazena doslovně, milý JH? Chtěl jste asi říci výslovně, ne?

  OdpovědětVymazat
 38. "z právního hlediska mu nemůže jeho text nikdo bránit publikovat jinde" Možná. Je však přirozená lidská slušnost zeptat se ostatních, co si o tom myslí. Jenže ta Vám chybí.

  OdpovědětVymazat
 39. Proč by exklusivita musela být vyhrazena doslovně, milý JH?

  Proto, aby to pak nevypadalo, že si jí nějaký šašek dodatečně vymyslel, jako v tomto případě.

  OdpovědětVymazat
 40. To si může myslet jen ten, kdo každému přisuzuje ty nejhorší úmysly. Čistému vše čisté.

  OdpovědětVymazat
 41. Je však přirozená lidská slušnost zeptat se ostatních, co si o tom myslí.

  Přirozená lidská slušnost zeptat se ostatních však není podmínit si odpověď tvrzením, že kdo neodpoví je zbabělec. To je neomalenost, kterou je známý jeden nejmenovaný odborářský internetový provokatér.

  OdpovědětVymazat
 42. To byla až reakce na to, jak se mé hlasování snažili zamést pod koberec. Že Pajout zbabělec je, na tom trvám. Nikdo ho nenutil hlasovat. Ale vyzývat k tomu i ostatní, to je podlost.

  OdpovědětVymazat
 43. Hele, vy dva, ... kdyz uz nemate uroven ani jeden, tak do toho alespon netahejte ostatni, jo?

  viz
  GP: No, vyprávěli mi o tom jinak. :-) A radši nechtějte slyšet jak.

  andy: nevím, kdo ti co vyprávěl. Jestli míníš MMM, no, tak ti u piva zase vyprávějí o tobě, ono to máš fuk.
  -------------
  Diky

  MMM
  PS: S pittbulama neni sranda, zvlast, kdyz maj jarmulky.

  OdpovědětVymazat
 44. Máte plnou pravdu, omlouvám se. Kdo diskutuje s domovnicí a nehlídá se, může sklouznout na její úroveň. Je to má chyba. Měl jsem se hlídat.

  OdpovědětVymazat
 45. Na základě čeho ten text patří Sprše? Nikoli na základě práva, pouze na základě Vaší osobní doměnky! Nevyplývá to z ničeho! Až pochopíte/si připustíte, že tato Vaše doměnka je umělá fikce, dojde Vám, jak je Vaše "slušnost" v tomto případě nesmyslná, resp. umělá, fiktivní.

  Na tuto fikci máte pochopitelně právo, je jen otázkou, zda-li je povinností ostatních s Vámi hrát tuto hru. Gogovo odmítnutí v tomto smyslu je naprosto korektní a on má k Vám v tomto punktu víc úcty než Vy sám.

  Vodník

  OdpovědětVymazat
 46. MMM, kterou úroveň máte na mysli ? Tu tiše drbací a do očí se přátelsky tvářící ? Tzv. čecháčkovskou ? No, tak tu tedy fakt nemám.

  jestli to nebude tím, že ty jarmulky jsou jen namalovaný.
  Andy

  OdpovědětVymazat
 47. Já jsem onen text Sprše daroval. Je to mé právo a nevím o tom, že by onen dar nebyl akceptován.

  A i kdyby o dar nešlo, je věcí slušnosti se otázat, zda souhlasí s přetištěním.

  OdpovědětVymazat
 48. Nějak Vám, AndyO, došel smysl pro humor.

  OdpovědětVymazat
 49. Teď vážně Andy. Jsi neuvěřitelně špatný psycholog, který daleko víc prozrazuje o sobě než, že bys alespoň minimálně uměla odhadnout své okolí. Druhá možnost je, že jen tak bez rozmyslu urážíš okolí, jen pro tu radost ze „hry“. Rozhodně opakovaně soudíš tebe podle sebe, ale to že pomlouváš lidi za jejich zády bych ani od tebe nečekala ;). Víš, mne Peters štve, štval a štvát bude, ale pořád je to pro mne ČLOVĚK. To, že jsem s ním dvakrát od velké rozrtžky mluvila, nutně neznamená, že se tvářím jako milius. Můžu snad mluvit i za MM, o němž platí totéž. Myslím, že se Peterse můžeš zeptat sama, jak moc jsme bezvýhradně přátelští a do jaké míry prostě jen korektní, snažící se o pochopení jeho bláznivých projevů (už jsem to definitivně vzdala Petersi) Osobně mám pocit, že tolik kritiky do očí jako od nás se mu od tebe nedostalo ani náhodou. Ty si vyskakuješ jen na netu. Nekonstruktivně, dryáčnicky, … no a GP ti zdatně sekunduje, to zas ne že néé. Takže tu „tiše drbací a do očí se přátelsky tvářící" polohu prosím objasni. Jsem si jistá, že veškerá negativa, která kdy proběhla o GP uslyšel osobně od nás, nebo si je přečetl na netu (často taky od MMM), je tohle drbání?
  Mne tyhle rozeštvávací metody docela otravují. I když chápu, že se tomu taky občas neubráním. Stejně jako se Boutros jednou vyjádřil, že asi vlastně utíkal před Čechy, podobně já celoživotně utíkám před tzv. "ženským kolektivem." Přesně z těhle důvodů neserióznosti, vůči sobě i vůči druhým. m

  OdpovědětVymazat
 50. Nějak Vám, AndyO, došel smysl pro humor.
  To sedí, zejména od někoho, kdo ho má. :)

  OdpovědětVymazat
 51. Milá M.,
  díky, že jste přesně vystihla, co mi na Andy vadí. Chápu, že stejně jako já má neodbytného ctitele, který ji poměrně zručně napodobuje, ale co ji brání si zde a na Vrbě založit konto? Že by se kompromitovala? Tak ať se pak nediví, že si ji spletu s jiným anonymem. Mám pocit, že jí to vyhovuje.

  Jinak mne mrzí, že jste to vzdala. Vím, že Vy s tím nesouhlasíte, ale na některých lidech mi záleží, na některých ne. Vy patříte k těm prvním.

  Váš G. P.

  OdpovědětVymazat
 52. OK, Michaelo. Beru na vědomí.

  Andrea


  Petersi, napodobování je mi ukradené. Ať si poslouží, kdo chce.
  Mějte se.

  OdpovědětVymazat
 53. Tak to sis mel Petersi rozmyslet dřív. Nikdo se nenecha urážet a paranoicky obvinovat donekonecna. A přestože individualistka, jak píšeš, beru výpady proti Sprše, jezovcovi, Tomášovi apod. osobně. Podleháš stejné neserioznosti vuči sobě i druhým o jake píšu v předchozim komentáři. Pěkný důkaz toho, že gender nezávisí na pohlaví.;)

  m

  OdpovědětVymazat
 54. ty andy bys nemelas ani tak "brat na vedomi" a praskat dverma, jako spis podavat dukazy tvych obvineni. Ale nutit te samozrejme nemuzu.

  OdpovědětVymazat
 55. Milá M.,
  to mne mrzí. Vás jsem nikdy neurážel, kromě několika výjimek, které nechci rozpitvávat, protože byly zasazeny do kontextu.

  Co se týká ostatních, je možné milovat lidi více než sebe, ale podle mne je to nezdravé. Svědčí o nedostatku sebeúcty.

  Co se týká Sprchy, to nemůžete myslet vážně. Sprcha je věc a nikdy nemůže mít přednost před člověkem.

  Co se týká jezovce, pokud pominu jeho hanebné chování k mé maličkosti, nelze zapomínat, jak jste rukou společnou a nerozdílnou ublížili Acht. A to nebyla nějaká nezávazná hádka po Internetu, kterou by nikdo neměl brát příliš vážně, ale pěkně z očí do očí. Pokud vím, tak jste se jí dodnes neomluvili.

  Co se týká Tomáše, pouze kritisuji jeho farisejství. On se rozhodl, že mi bude nastavovat zrcadlo, ač ho o to nikdo nežádal, tak ať se nediví, že ho nastavuji já jemu. On totiž za svá slova ručí svým životem, protože je tak hrdý na svou autenticitu.

  Jinak se omlouvám, že osobní věci ventiluji zde, ale navrhoval jsem to raději řešit po e-mailu. Nebyl jsem vyslyšen.

  Váš G. P.

  OdpovědětVymazat
 56. ty andy bys nemelas ani tak "brat na vedomi" a praskat dverma, jako spis podavat dukazy tvych obvineni. Ale nutit te samozrejme nemuzu.

  OdpovědětVymazat
 57. co bych měla či nikoli, to nech na mně.
  Pokud chceš důkazy, tak možná bude stačit fakt, že v hospodě jste se mmm na téma GP velmi dobře bavili. Nevím, co chceš jiného.
  Bylo netaktní, že jsem to tu zmínila jako smeč na GP poznámku, co zase poslouchal on. Za to se omlouvám. Že se z toho můžeš zjevit, to je tvůj problém.
  Možná bys mohla s tou kritikou, kterou okolo sebe rozhazuješ jak ústřední postava Rabasových obrazů zrno, taky občas zamířit na vlastní pole.
  Nemám v úmyslu dělat Juchelkovi a Petersovi divadlo a hádat se tu s tebou, jejich pošklebování na téma " čecháčkové", v kterém si tak dojemně rozumíte, mi stačilo.
  Proto se ještě jednou omlouvám za to, co jsem vám kdy provedla tak strašného, a abych pravdu řekla, dveřmi si praštím docela s chutí.

  andrea

  OdpovědětVymazat
 58. Zavazne Vas zadam, Petersi, abyste opravil to pomatene skrtani meho nicku ve Vasem clanku.
  Muj postoj se nezmenil, to jen Vy nemate prilis jasno.
  Boutros od pocatku patri do skupiny "hlasy pro", nicmene si muzete udelat nejake znamenko, ktere indikuje, ze muj souhlas je podmineny. Nic mi nebranilo muj souhlas podminit, Vy byste se ale mel zamyslet nad vetou, kterou jste uzavrel svou vyzvu:
  "Výsledky míním respektovat."
  Budete respektovat muj hlas, tak jak jsem Vam ho napsal? Asi jste zase jenom fabuloval a uz od svych smelych prohlaseni ustupujete...

  OdpovědětVymazat
 59. Já mám pocit, Petersi, že ač jste svůj článek Sprše věnoval, Sprcha ho nikdy za svůj nepřijala; asi jako kdybyste věnoval kuchařku někomu koho vaření naprosto nezajímá. Ta jejich message (najmě těch nehlasujících), jak ji vnímám já, je: "Dělejte si s tím, proboha, co chcete a neotravujte."

  Rovněž si nemyslím, že když dostanete jejich souhlas k tomu (v jejich očích) podlému a bezcharakternímu skutku publikování u nezaměstnaného (v jejich očích) nacisty a židobijce, tak nemůžete být za to kritisován. To je jako kdybych Vám dal výslovné povolení vraždit a prznit batolata, Vy byste to udělal a pak se vymlouval, že Vám to přeci Vodník výslovně povolil...

  Vodník

  OdpovědětVymazat
 60. To jsou závažné argumenty.

  1. Podle mne přijala. Bylo tam téměř 1000 diskussních příspěvků. Samozřejmě, že s oním článkem nebyl souhlas, ale diskussi to vybudilo velkou = přijetí (IMHO).

  2. Vaše přirovnání sedí. Nicméně, Vy byste pak necítil morální odpovědnost, když jste tomu svolil?

  OdpovědětVymazat
 61. ad údajný Boutros. Podle mne si na něj jen někdo hraje. Proto nebudu reagovat.

  OdpovědětVymazat
 62. Zase hloupe mlzite Petersi.
  Reagujete uz od vcerejska. Jsem stale na stejne IP. Nedelejte, ze to nevite, fizlujete IPecka hbiteji nez Juchelka.
  Vase fabulace se stavaji irritantem, koukejte opravit ty tabulky, jak vas zadam. Nic jineho po Vas nechci a na Vase chybne uvahy nejsem zvedavy ;-)
  b.

  OdpovědětVymazat
 63. 1. Aha. Takhle asi ano. Jako kdyby se mi kuchařka nelíbila, ale pak bych z ní vařil o sto šest, nemohl bych tvrdit, že ji nechci. Nicméně bych mohl tvrdit, že není moje, pokud mi nebyla výslovně věnována k narozeninám či nějakou darovací listinou.

  2. Mno, kdybyste byl nesvéprávný a já Vám uděloval podobné rady i jen žertem, byl bych plně zodpovědný. Pokud jste svéprávný, tak Vám můžu "poradit" cokoli, třeba abyste šel zastřelit Klause, protože tím zarmoutíte Andy víc než čím jiným. Vy jste ten poslední arbitr, který rozhodne, co udělá.

  Ale možná nejsem práv hovořit. Mě když se Stwora slušně zeptal, tak jsem mu to povolení dal, protože mě ani na okamžik nenapadlo, že by o tom měl rozhodovat někdo třetí. Tyhle Vaše dryje fakt negómu.

  Vodník

  OdpovědětVymazat
 64. ad údajný Boutros. Tak mohl byste nějak lidsky napsat, co vlastně chcete?

  OdpovědětVymazat
 65. Napsal jsem Vam to uz jednou - neni to nic jineho nez abyste dodrzel svuj slib.
  Za poruchy Vaseho prijimace nejsem zodpovedny. Zkuste si to preslabikovat pomaleji, treba Vam sepne spojeni.

  b.

  OdpovědětVymazat
 66. Jenže ona byla.

  Ano, ale i když jsem svéprávný, tak jste zodpovědný.

  OdpovědětVymazat
 67. Vodníku, když zastřelí Klause, nezarmoutí mne tím. Překvapí, stejně, jako mne překvapuje v poslední době dost lidí.

  Andrea

  OdpovědětVymazat
 68. Teď jsem se díval na Váš článek a žádné "věnování Sprše" tam nevidím. To je opravdu jen Vaše umanutá představa, kterou s Vámi nikdo nesdílí, pouze potud, pokud považujete diskusi pod článkem za "převzetí do vlastnictví" a nikoli za pouhé využití "nabídky k použití".

  Vodník

  OdpovědětVymazat
 69. Jak se mne tady někdo ptal: já jsem ten článek nevěnoval výslovně, nýbrž konkludentně.

  OdpovědětVymazat
 70. :-)))))))))
  To si musím zapamatovat, až budu potřebovat někdy něco mít uděláno "konkludentně"! :-))))

  Vodník

  OdpovědětVymazat
 71. Není splněna základní podmínka konkludence.

  To je jako kdybych se vysral na ulici a všem kolemjdoucím bych potom tvrdil, že protože jdou okolo a to hovno viděli, tak je to hovno jejich, protože jsem jim ho konkludentně věnoval.

  Zejména pak to, že se k mému hovnu někteří vyjádřili, byť nesouhlasně bych vydával za důkaz, že dar hovna přijali.

  No, a protože je i jejich, tak o něm přeci logicky musí spolurozhodovat. A který z kolemjdoucích, kterého jsem hovnem konkludentně obdaroval o něm rozhodovat nechce, tak toho označím za zbabělce.

  PS: Ne já nejsem cvok, já jsem odborářský právník.

  OdpovědětVymazat
 72. tak to je geniální parodie :)))přesně tak!
  m.

  OdpovědětVymazat
 73. K oné geniální parodii. Zřejmě jste rovněž právník. Tak asi dobře víte, že hovno na ulici je věc derelikvovaná, takže se o něj obec musí postarat.

  Nicméně můj článek nebylo žádné hovno. V době, kdy jsem na Sprchu psal, to nebyl žádný jezovcův server, nýbrž server určený k publikování článků. Tato veřejná nabídka tam byla a že nyní není, to je mi líto, ale není to můj problém. To, že se nyní ze Sprchy stal hajzl na skladování hoven, za to já nemohu, vážený statečný anonyme. Proto tam taky hovno máte.

  OdpovědětVymazat
 74. Není splněna základní podmínka derelikce.

  Já totiž své hovno neopouštím, ale naopak s ním hodlám nadále nakládat. Šel totiž kolem pan S., a když moje hovno viděl, tak se mu velmi zalíbilo. Požádal mě, zda bych mu ho nezastrčil hluboko do jeho prdele. Prý ho tam chce mít.

  Já jsem s tím souhlasil, protože bych to moje hovno panu S. velmi rád do prdele zastrčil. Vymínil jsem si však podmínku, že s tím musí souhlasit lidé, kteří na ulici to mé hovno viděli.
  Protože já jsem jim to moje hovno konkludentně věnoval, jak tvrdím výše.

  Při zastrkávání hovna panu S. do prdele si totiž zašpiním ruce, a proto budu od kolemjdoucích vyžadovat souhlas s tímto zastrkáváním.

  A kdo se odmítne k této mé plánované činnosti vyjádřit, toho označím za zbabělce.

  PS: Ne já nejsem cvok, já jsem odborářský právník.

  BREAK NEWS: Vyhodili mě z ulice. Moje hovno tam nechali, to je mi líto, ale není to můj problém. Jsou hajzl na skladování hoven, za to já nemohu. Proto tam taky hovno mají, říkám.

  OdpovědětVymazat
 75. Petersi, zjistěte si, jestli se nemravný udavač Max ptal Sprchařů, zda smí poskytnout svůj komentář (konkludentní majetek Sprchy) coby článek Nilbertovi (nepochybně daleko extrémnějšímu webzinu než je Zvědavec). Je sice fakt, že židofašista nevadí, ten je náš, takže se to Maxovi žádný Sprchař neodváží vyčíst ani kdyby chtěl, ale v principu jde o totéž. Já, cnemo i Max jsme Vám vytvořili precendens, jak naložit s konkludantním majetkem Sprchy po svém. Tak do totho!! :-))

  Vodník

  OdpovědětVymazat
 76. Můj ctiteli,
  Vaše zamilovanost Vás nutí plodit nové a nové texty, které jsou tak ukrutně vtipné, že se až za břicho popadám.

  Měl byste přispívat na tento blog. Není k tomu potřeba nic víc než nick a e-mail. S Vaší fantasií si můžete obé snadno opatřit. Nebo jste na to krátký?

  A svá hovna si můžete i nadále ponechat. Nikdo Vám je brát nebude.

  OdpovědětVymazat
 77. Podle mne se neptal. Zřejmě jako starý slušňák necítil potřebu se ostatních zeptat. Jako ostatně nikdy.

  Jinak majetek není konkludentní. Konkludentní (mlčky) je právní jednání.

  Kde není žalobce, není soudce. Sprchařům, jak známo, nevadí prakticky nic, pokud se toho dopustí člen Klanu. Pokud se toho dopustí odpůrce Klanu, vadí jim skoro všechno. I to, když se "škemrá" o jejich vyjádření.

  Na Váš precedens seru. :-) Jsem známý slušňák.

  OdpovědětVymazat
 78. S tím Klanem máte pravdu. Tak proč škemráte o souhlas, když víte, že všechno, co uděláte, bude stejně špatně?

  Vodník

  OdpovědětVymazat
 79. Protože na jejich pokrytectví neberu ohled. Hlasují, když hlasovat nemají, nehlasují, když hlasovat mají. Inu, Kocourkov ve vší nahotě.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>