30. dubna 2009

Israel vyhrožuje Evropské unii

Dle BBC Israel požaduje po Evropské unii, aby "přestala kritizovat novou israelskou vládu," jinak ji vyloučí z budoucích mírových dialogů v otázce Palestiny.

1 komentář:

 1. Vyhruzka ktera je vlastne dobra rada :-)
  Mirove dialogy? Jak asi mohou vypadat kdyz na zaver clanku se rika:
  Prime Minister Benjamin Netanyahu has so far refused to back the principle of a Palestinian state while Foreign Minister Avigdor Lieberman has said the Israeli-Palestinian peace process is a "dead end".
  A vubec,
  "kritizovat novou israelskou vládu"
  nemaji na to nektere Evropske demokracie paragrafy o trestnosti nesnasenlivosti a rozdmychavani ?
  I kdyz s tim vyhrozovanim mohli jeste souzi z Israele 2 mesice pockat az skonci predsednictvi CR. Takhle to vypada jako nevdek vuci treba panu Topolankovi a jeho snaham:-(

  zde vynatek z clanku v BL:
  A píšu Vám to jako židovka,které vadí akcentování filosemitismu v české politice (filosionismu), vadí mi, že redaktoři mainstereamu lezou do synagogy v jarmulkách, aby byli vidět, a vadí mi, že to, čemu křesťané říkají "privatissimum víry", tedy víra je věc striktně soukromá, je taháno na odiv (viz Jan Fischer:místo Ježíška máme Mojžíška),Topolánkovy rotace u Zdi nářků (dvakrát za rok) ap.

  Tak pan Topolánek rotuje u Zdi nářků (dvakrát za rok) a ono je to malo? ci se to nebere v uvahu jako "vstricny postoj" ?
  Sakrble to jsou poklesle mravy v EU, nekdo si dovolil kritisovat politiku Israele:-(
  Obcanum uz je ze zakona kritizovat, zpochybnovat, rozdmychavat zakazano, ted jeste vladam to dat prikazem!
  shalom:-)

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>