18. prosince 2007

Výtečný článek na Blistech

Zamyšlení nad polistopadovým vývojem.

6 komentářů:

 1. Vytecny uz jen tim ze napsal:
  neni tak spatne mohlo byt i hure, jeste hure nez v Bulharsku.
  Ze neni lepe? Nedivte se kdyz v CR prevazuji Tomanove,

  Z článku pana Tomana lze zhruba vyčíst, co nechce. Co chce, není jasné.
  Konecne vime ze na vine je narod blbejch Tomanu:-(
  -----------------------
  Dovolim si nesouhlasit.
  Lide vedi co chteji. Mit se lepe a radostneji. Ac casto pripominaji stado blbejch ovci, jiz dopredu vedi ze pres masivni zdrazovani cesta k jejich radostnym zitrkum nevede.
  Ze nevedi jak?
  Dobre vedi co je ceka po Novem roce 2008!
  Vedet ze po Novem roce bude hure nez prednim nestaci?
  Pravo na vzdelani a zdravotni peci pro FSECHNY ma uvadet do zivota maly clovicek sam? Nenasliboval mu snad modre z nebe prolhany politik?
  Prilis dobre jste se meli
  az s ODS se to dozvedeli
  nejde jenom o to chteni
  blahobytu dosazeni
  nutno jiti spravnym smerem
  na chude ze pritom serem
  neni nase provineni
  jine lepsi cesty neni...

  a vubec, co by ten narod blbejch Tomanu vubec chtel?
  prumerny plat uz pres 20tisic mesicne a porad jen brblaj :-(
  socialismus a vyjezdni doolozky na Vas bando remcalu, este nakonec aby Vas ODS tahala z bahna a Vy misto vdecnosti ani nevite co chcete :-(

  OdpovědětVymazat
 2. cetl i kdyz nutno rici, ze tak povedeny anti-sionisticky pamphlet
  jiz dlouho ne :-)
  o uspesnosti svedci i zaverecna poznamka autora:
  -------------------------------
  Poznámka autora: Vzhledem k nadkritickému množství rozhořčených dopisů, které dostávám od chvíle, kdy byl článek uveřejněn, musím zbylé PT čtenářstvo upozornit, že se jedná samozřejmě o cynicky humornou nadsázku. Kdo by článek bral zcela vážně, nepochopil mezinárodně politické souvislosti Huntingtonova Střetu civilizací...
  -----------------------------------
  prave pro " nadkritickému množství rozhořčených dopisů," ktere dava tusit jine podkriticke hodnoty, ci jak na jistem serveru tento stav nazyvaji oznacenim "male mozky", nutno clanek oznacit jako vrcholne propagandisticky uspesny a nebyt autorova zaverecneho prohlaseni, bylo by to na zalobu.
  Takto naopak je clanek v kombinaci s presnym vykolikovanim dle pana ministra zahranici, vyznacnym argumentacnim prinosem k zasadnimu postoji proc radar ANO a nikdy jinak.
  vira v radar upevnena, netreba uz zadna zmena, horem dolem vychvalena, lidu nutnost oznamena, radar miru radar Brdsky, terrorismu konec brzky, svym zarenim na strazi je, mir Vam navzdy zajistuje.

  OdpovědětVymazat
 3. Ne, nečetl, díky za odkaz. Velice antisemitský článek: "Má nestabilní politický systém, který lze demokracií dle západních měřítek nazvat jen stěží, ačkoliv i zde jsou jednou za čas volby." V Israeli je čistá demokracie, stejně jako celou dobu byla v JAR.

  "vzhledem k rozmáhajícímu se neonacismu mezi izraelskými přistěhovalci"
  Opravdu?

  "lze stát Izrael označit za jaderné bezpečnostní riziko pro Evropu"
  Ty uváděné důvody jsou zcela mimo, vůbec tuto thesi nedokazují.

  "vážně už ji neberou ani sami Američané"
  Co to má znamenat?

  "musím zbylé PT čtenářstvo upozornit, že se jedná samozřejmě o cynicky humornou nadsázku. Kdo by článek bral zcela vážně, nepochopil mezinárodně politické souvislosti Huntingtonova Střetu civilizací..."
  Co to má proboha znamenat? Je jasné, že cíl článku, tj. Israel je nebezpečí pro EU, myslel jako nadsázku. Ale uváděná fakta snad myslel vážně.

  OdpovědětVymazat
 4. Co to má proboha znamenat? Je jasné, že cíl článku, tj. Israel je nebezpečí pro EU, myslel jako nadsázku. Ale uváděná fakta snad myslel vážně.
  Tak! Co teď s tím?! S naším černobílým viděním světa?!...

  Já bych viděl řešení v tom, že si Kotrba jako Žid tento druh humoru může dovolit a "nadkritické množství rozhořčených dopisů" ho nemůže rozházet. Kdybyste si takovou švandu dovolil Vy nebo já, nevykroutili bychom se z toho! Šimon Klein by nám zatnul žílu u samýho pytlíku!...

  OdpovědětVymazat
 5. No, nevím. Já jeho ethnický původ nekádroval. Navíc mu nic nezaručuje. S takovou se snadno dostane na S. H. I. T. List.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>