3. dubna 2006

Co mela radsi delat Rachel Corrie...

Rachel Corrie byla uzitecny idiot, zemrela pri podporovani teroristu. Je skoda kazdeho lidskeho zivota, ktery je zmaren, ale tihle lide si nedaji rict. Ac jsou sami Americane, jejich nenavist k Americe je tak velka, ze prestavaji myslet. Mimo to ze se nechala prejet buldozerem byla znama i tim, ze se nechaval fotit pri paleni americke vlajky. Co mela radsi delat, je na tech peknych obrazcich. Jmeno autorky fotografii, ktera na rozdil od Rachel Corrie nemela v hlave nasrane, je taky Rachel.

http://www.serialno3817131.com/

6 komentářů:

 1. No, já si myslím, že ženy v armádě nemají co dělat.

  OdpovědětSmazat
 2. Jednání těchto aktivistů jako Rachel Corrie je někdy opravdu až nepochopitelné. Bohužel.

  Ženy by - podle mne - rozhodně neměly být nasazovány do boje.

  OdpovědětSmazat
 3. Pokud zeny nemaji v armade co delat (Peters) nebo by nemely byt nasazovany do boje (mm) - pak by se mozna mely zdrzet i podpalovani americkych vlajek a lehani si pod buldozer.

  OdpovědětSmazat
 4. Podle mne je možnost spálit vlajku velkou americkou svobodou. Pokud by nebyla, byla by v USA svoboda menší.

  OdpovědětSmazat
 5. Rachel Corrie si zvolila pro "dělání míru" poměrně špatnou kausu a nesprávnou zemi: terorismus je v dosahování politických cílů velmi účinný, ale těžko se argumentuje, že teroristům vlastně nic jiného nezbývalo než dát nálož pod ten autobus s dětmi, případně namířit to letadlo do WTC.

  Terorismus nelze obhájit morálními důvody a mír s teroristou (Jásir Arafat, Garry Adams, ...) je celkem vzato velice špinavý obchod. Voliči ale nechtějí výbuchlé autobusy a letadla nabouraná do mrakodrapů a jakékoli příměří ocení, takže spokojení jsou nakonec všichni - kromě těch mrtvých.

  Z morálního hlediska mají pravdu Bush a Rabin, jen je jim to - v politice - málo platné.

  OdpovědětSmazat
 6. No to snad není pravda, idiotštější komentář jsem neviděl. Rachel Corrie byla hrdinkou, a zůstane jí.

  OdpovědětSmazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>