8. prosince 2009

Debilní humor na eurabia.czKomentáře pod obrázkem prozrazují neinformovanost a xenofobii tamních přispěvatelů. Z autopsie mohu potvrdit, že nevím o jediném muslimovi, kterému by vadily Vánoce, naopak, tradiční muslimky v šátku nám přejí k Vámocům a dávají vánoční karty. A podle mých informací, za přejmenováním "Christmas tree" na "Holiday tree" v USA byli aktivisté typu ADL, v žádném případě ne muslimové. Shrnuto: eurabia.cz zase pěkně šlápla do hovna.

9 komentářů:

 1. Docela bych se vsadil, že z 90% tam také přispívají jen ti, kteří živého muslima nikdy nepotkali.

  OdpovědětVymazat
 2. Ne. Jen ho viděli v televisi, jak hází kamením na vojáky IDF, na dánskou ambasádu nebo "jásá po útoku na WTC". Smutné. A jestli se to jednou bude opravdu řezat, budou říkat: "Vidíte, měli jsme pravdu!" Stejně, jako ten dědek v Rozmarném létě, co třese Arnoštkovi provazem, a když ho shodí, vece: "Říkal jsem ti, že spadneš!"

  OdpovědětVymazat
 3. Já Eurabii přestal číst už dávno. Pokleslé a o ničem.

  OdpovědětVymazat
 4. Richard T. Antoun, a respected Binghamton University anthropology professor who grew up in Shrewsbury, spent his entire career seeking peace. His work focused on bridging the divide between religions and cultures, particularly in the Middle East.

  But the 77-year-old professor’s life ended violently Friday when he was stabbed multiple times in his campus office, allegedly by a graduate student whom he was advising on his doctoral thesis.

  The student, Abdulsalam S. al-Zahrani, 46, was from Saudi Arabia. Mr. Antoun was serving on the dissertation committee for Mr. Zahrani’s graduate thesis and apparently had known him for quite some time, according to news reports. The university’s Web site says Mr. Zahrani’s doctoral thesis is called “Sacred Voice, Profane Sight: The Senses, Cosmology, and Epistemology in Early Arabic Culture.”

  Mr. Zahrani was immediately arrested and charged with second-degree murder and is being held without bail. The motive for the attack is unclear.

  Professor Antoun was Jewish.

  OdpovědětVymazat
 5. Ano, zda se, ze nenavist islamskych silencu vede i k vrazdam arabskych krajanu, nejen nevinnych Zidu.
  Jestli ale Abdulsalam jenom nenesl profesoru Antounovi Vanocni prani a pritom ho nahodou 6x bodl nozem ;-)))

  OdpovědětVymazat
 6. V podstatě - asi vzhledem ke své morální zvrhlosti - mi to přijde docela vtipné. Třeba mě bijte, prostě jo. Nenalhávejme si, že takovéto zkratkovité chování není pro nemalou část muslimů typické. Jiná věc je, že podobně zkratkovitě se chová i velká část křesťanů, židů a počítám, že u satanistů to nebude jinak, co, Yamato-sane :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Letí letadlo 10km nad mořem a letuška se ptá cestujících jestli nechtějí vaječný koňak.Ptá se jednoho Araba a ten řekne: "Ne, já za chvíli řídím."

  OdpovědětVymazat
 8. Petr: To mate pravdu, šílenci jsou nebezpeční, ale počet nevinných Arabů, kteří byli zabiti Israelem a USA daleko prevažuje počet obětí nevinných Američanů a Israelců, kteří byli zabiti Araby.

  Je to o to horší, že vrazi Arabů na 'naší' straně jsou všeobecně považováni za normální...

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>