14. prosince 2009

Věra Tydlitátová o popírání holokaustu

Skvostný standardní předepsaný názor z úst nejpovolanějších. V. T. je hostem Petra Vaďury. Hlas, tón a způsob, jakým Vaďura vyslovuje otázky, mi připomněl dobu před 30–40 lety, kdy nějaký snaživý svazák uctivě kladl předepsané otázky nějakému vysokému stranickému funkcionáři.

Takhle by se to mělo přednášet cca patnáctiletým a zkoušet z toho! Kdo propadne, nebudiž připuštěn k dalšímu studiu, protože o takové nepevné a závazných faktů neznalé nebude mít vyspělá společnost zájem!

7 komentářů:

 1. Tak jsem sice prošel 3D testem (o fous), ale k obsahu se pro jistotu nebudu vyjadřovat. Rouhání je rouhání.

  Nicméně velice positivně mne překvapilo, že ačkoliv Tydlitátová neumí psát, mluvit umí.

  OdpovědětVymazat
 2. Je to přece jenom kantorka, i když pavěd divných až podivných. Kdo stojí denně pár hodin denně před študáky, tak se to naučí i medvěd:) Ano, existují výjimky, jako u všeho.

  Jinak téma je nezajímavé. Škoda, že nepřednesla svou teorií o státem organizované krevní mstě na příbuzných a milenkách tzv. "nácků", jejíž kostru přednesla na svém blogu. Tohle bych si opravdu docela rád poslechl podrobněji. Až to Vodníku najdete, dejte vědět:)

  OdpovědětVymazat
 3. GP:

  3D test je nesmyslná a účelová manipulace, která nemá s realitou nic společného. Navrch, když budu chtít - přesněji řečeno: když Vy nebo Tomáš Pecina budete chtít - tak tím testem neprojde (kromě skalních sionistů) nikdo.

  Tydlitátová neumí psát
  Myslíte?

  Cnemo:
  Až to Vodníku najdete, dejte vědět:)
  Nemůžu, teď hledám srbskou ledvinu.

  OdpovědětVymazat
 4. Myslím na takové úrovni, aby čtení nebolelo.

  OdpovědětVymazat
 5. Srbské ledviny se s velkou pravděpodobností dočkáme a Andy bude mít radost:) Je to moc malý zločin na to, aby byl tak sofistikovaně mlžen jako JFK nebo 9/11 po nějakou příliš dlouho dobu.

  OdpovědětVymazat
 6. Vukcevic by zatím mohl najít Ratko Mladice, ten je určitě větší než ledvina:)

  OdpovědětVymazat
 7. Pro GP a TP:

  Není tenhle kommentář indikací ohrožení demokratického pořádku v ČR?

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>