13. července 2006

Paroubkův blog

Jak psal Malý čtenář, existuje velice zdařilý "Paroubkův" blog. Je velice zajímavé pozorovat, jak je psán. Zručný imitátor používá jednotlivé Paroubkovy výrazy či celé věty, které spojuje do uceleného textu. Celek pak vypadá velice věrohodně.

5 komentářů:

 1. LANDIS IN YELLOW!!! Pingpong mam rad, ale tohle je lepsi nez Lance8.

  OdpovědětSmazat
 2. I am in agreement with Petr re the new fugly font!

  OdpovědětSmazat
 3. sem uz rikal, ze Floyd ma sanci. Podivaj se sem, krojcfeld, zajimavy cteni. Taky kdyz uz sou v tom outsidu, tak se podivaj na clanek vo dopingu. Taky zajimavy.
  Interesantni este je, ze jednim ze side effects dlouhodobeho pozivani steroidu jsou problemy s kycelnim kloubem. Ale Landis nikdy podezrelej nebyl a vzhledem k jeho menonitsky vychove bych ho asi nepodezrival. To by mohli vedet voni, krojcfeld, jak jsou mlady orthodoxove nachylny na ilegalni substance?

  OdpovědětSmazat
 4. To vite pane Petr, ani Menonite nejezdi na housky se salamem a caj s medem. Ony jsou i zdrave metody dopingu. Treba krevni konzervy. Ono ani to EPO neni skodlive, kdyz se provozuje pod lekarskym dohledem. A spanek ci trenink v kyslikovem stanu dosahne prakticky stejnych ucinku, je povolen, ale podle olympijskeho vyboru je neeticky. Ale vzdyt to dela i ta Katka Neumannova.

  OdpovědětSmazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>