4. prosince 2008

Flame war na Jiném právu

O čem jiném než o Lisabonské smlouvě (Treaty of Lisbon). Při četbě argumentů eurorealistů mám stejné pocity jako četbě kommunistických textů neblahé paměti. Stále stejní plebejci a zase germanofobní: "Btw, Němci mají jednu naprosto šílenou vlastnost, která je příčinou všech jejich průserů za posledních x set let: Vždycky se pro něco zoufale nadchnou a pak se svůj sen snaží zoufale dotáhnout k dokonalosti. A absolutně jim nedochází, že právě tahle vlastnost je na nich ta nejnesnesitelnější. Dobrou noc." [vrátil jsem zpět zbytečně částečně censurované slovo]

Výtečné zamyšlení o pseudorozdílu mezi Čechy a Němci. Mimochodem, to samé platí o rozdílu mezi křesťany a muslimy.

5 komentářů:

 1. Můžete, prosím, trochu přiblížit tu paralelu Čech-Němec a křesťan-muslim?

  OdpovědětVymazat
 2. Samozřejmě největším nepřítelem není eurobyrokrat a fanatický zastánce eurostátu či jejich zdejší kolabornat, ale lenost českých lidí se tomu důrazně postavit.

  To ovšem nic nemění na tom, že snaha vnucovat něco jiným je pro některé státy či mezinárodní organizace typická.

  Ostatně pro Německo opravdu platí, že když diktatura, tak hitlerovsky totalitní, když demokracie, tak totalitně se chávající (bránící se), když evropská integrace, tak ne spolupráce svobodných států, ale taková, která jde proti potřebám národních států.

  AHL 71

  OdpovědětVymazat
 3. Jde o to, že mezi Čechem a Němcem není prakticky žádný rozdíl, stejně jako mezi křesťanem a muslimem.

  OdpovědětVymazat
 4. G.P.: "Jde o to, že mezi Čechem a Němcem není prakticky žádný rozdíl, stejně jako mezi křesťanem a muslimem."

  Co to je za nesmysl? Mezi křesťanem a muslimem není žádný rozdíl? Žádný rozdíl v čem? Pravda je taková, že váš fanatický atheismus už vám hodně výrazně leze na mozek a ničí i poslední zbytky zdravého uvažování a kritiky. Pravověrný muslim je mentálně na úrovni poloviny 7.století, protože z této doby právě pochází jeho svatá kniha korán. K tomu patří to, že Islám je velmi velmi málo tolerantní. Jen si to zkuste - když provedete kritiku koránu či Mohammeda, dostanete výhrůžky násilí a smrti (viz např. ta aféra s karikaturami Mohammeda). Křesťan vám na 99,999% nic takového neudělá po kritice i urážení jeho víry.

  Tragédie volnomyšlenkářů jako vás je v tom, že ve svém liberalismu, požadování svobody pro každého a atheismu dosahujete slábnutí křesťanských hodnot a posilování islámských hodnot (islamizace). A jak je známo, muslimové nejsou nositeli hodnot, za které vy bojujete. Takže paradoxně čím víc budete za své ideje bojovat, tím víc budete prohrávat, až nakonec prohrajete úplně. A muslimové vás nakonec odpraví. A když neodpraví, budete muset vy a vaši příbuzní povinně žít mentálně i fyzicky v polovině 7.stol. - tzn. zahalení od hlavy k patě, žádný alkohol, vepřové, drastické omezení osobní svobody aj.

  OdpovědětVymazat
 5. "Pravověrný muslim je mentálně na úrovni poloviny 7.století, protože z této doby právě pochází jeho svatá kniha korán"

  Tak tahle blbost si říká o odpověď:

  "Vy nevíte, z jaké doby pochází Nový Zákon, nebo si neumíte spočítat, které století bylo dřív, aby Vám došlo, na jaké mentální úrovni je pravověrný křesťan?"

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>