16. prosince 2008

Nejen Dělnická strana to má těžké!...

Haaretz informoval o zákazu protestního pochodu israelské extrémní pravice druhým největším arabským městem v Israeli. Israelský Erik Sedláček, jménem Ithamar Ben-Gvir, má to chucpe odvolávat se na evropské liberální zákony. List přirovnává Ben-Gvira a jeho partu ke Ku Klux Klanu. Kdybych to udělal já, mám na krku ADL, LPA, AI a Šimona Kleina klepne pepka!

6 komentářů:

 1. No, myslím, že kritisovat Kahane Chai je dovoleno i u nás.

  OdpovědětVymazat
 2. Kommentátor nám náležitě vysvětlil, na co má kdo právo: "This isn't to say that all right-wing political marches are the same. A march in Hebron supporting the rights of the Jewish enclave in the West Bank city is valid because it is a fact on the ground, a status quo that calls to be defended or fought against. A march in the Golan Heights against a peace deal in Syria would also be a valid display of the rights of Israelis to stay put in communities they founded on land that may one day be given away for a peace that could be tenuous at best. But Umm al-Fahm? What rights of Jews are being exploited there? Which Jewish community is threatened in the capital of Israel's Islamic movement?"

  OdpovědětVymazat
 3. Kommentátor nám náležitě vysvětlil, na co má kdo právo
  Tak samozřejmě, i kritika má své hranice a na to nesmí být zapomenuto. Nicméně budiž oceněno, že ke kritice vůbec došlo. Jiná media (s výjimkou Zvědavce) by něco takového nepublikovala, i kdyby kritika kahanovců nebyla v ČR zakázána (pamatujte si, že co není zakázáno, není tím automaticky dovoleno, neřku-li doporučeno).

  OdpovědětVymazat
 4. To ale není tím, že by kritika židovských fašistů byla zakázána, ale proto, že se má o existenci židovských fašistů mlčet.

  OdpovědětVymazat
 5. Zajímavé je, že panu Petersovi nedochází, že z těchto spikleneckých zdrojů také pochází koncepce křesťansko-židovské civilizace, kterou akceptuje. Ono je to pohodlnější usnout na vavřínech, když umí slušně anglicky, místo aby se snažil udržet prst na pulsu doby. Čínština je krásný jazyk a ruština také, a vždy je dobré vědět.

  OdpovědětVymazat
 6. Kdybyste LW četl pořádně, tak byste věděl, že tento nesmysl jsem nikdy neakceptoval: Polemika s Magnem + Pojem "žido-křesťanský" - poslední pozůstatek druhé světové války.

  Čínština je krásný jazyk a ruština také, a vždy je dobré vědět.
  Jistě. Ale kdybych měl studovat orientální jazyky, tak si vyberu arabštinu.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>