12. prosince 2008

Mijailo Mijailović

Bylo mi záhadou, proč Neználek naráží na Annu Lindh. A ejhle, její vrah, Mijailo Mijailović, je Srb z vesnice Pružatovac. Další důkaz toho, že s tím národem není cosi v pořádku. To, že se Mijailović zřekl švédského občanství a žádal o výkon trestu v Srbsku, není jen tak. Takový člověk si nezaslouží nic jiného než popravit a nikoliv tento vrchol nevkusu.

6 komentářů:

 1. Srbové jinak bezcenný hlouček prostého lidu, mají u mě konečně bod za něco historicky kloudného a významného...myslím tím odeslání
  SS Obersturmbannfuhrerin Lindh do Ódinovy síně v Ásgaardu.

  Frau píča Lindh byla inkarnací všeho antisemitismu a unijní protiizraelské politiky. Bez ní se nám vztahy o dost lépe rozvíjejí....:)))

  MM

  OdpovědětVymazat
 2. Lindhová byla klassický západní levičák: Proti zbrojení a pro Palestinu.

  OdpovědětVymazat
 3. Dišputér MM je asi placen nějakou islámskou fundamentalistickou organizací, aby ve slušných lidech probouzel nenávist k Izraeli. Jinak si jeho chování nedovedu vysvětlit:)

  OdpovědětVymazat
 4. Petersi, tento článeček je klasickým trapným výronem hysterické srbofobie. Je to stejně ubohé, jako pozastavení se nad tím, co jsou ti Rakušáci za národ, mají-li takového Fritzla nebo Priklopila. Nebo posuzovat Američany podle Daimlera nebo O.J.Simpsona. Jeho jediným (byť značným) přínosem je, že Magnovi zase spadly kalhoty...

  OdpovědětVymazat
 5. Nejde mi o to, že Srb zavraždil švédskou političku. To se stává, Ital také zavraždil rakouskou císařovnu. Jde o ty podivné konsekvence, které to vyvolává.

  OdpovědětVymazat
 6. Navíc vůbec není jisté že to byl on - kdo by věřil západoevropské justici, když je obžalovaným Srb?

  Pravděpodobně se jedná o politický motivovaný rozsudek.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>