16. prosince 2008

Youtube a ADL

Člověku je z takovýchto věcí akorát špatně: YouTube Taps ADL As Partner In Fight Against Hate

3 komentáře:

 1. Tak! A antisemité a konspirační theoretici mají po žížalkách! Teď ještě censurovat ty ostatní stránky, ať to jedovaté býlí vyhyne do poslední mrtě! >:-(

  OdpovědětVymazat
 2. To se dalo čekat. YouTube nikdy nebylo nějakým ostrovem svobody: "Podporujeme svobodu projevu a bráníme práva každého, kdo vyjadřuje nepopulární názory. Zakazujeme však nenávistné výroky (slovní útoky a ponižování chráněných skupin na základě rasy nebo etnického původu, náboženství, postižení, pohlaví, věku, statutu veterána a sexuální orientace či genderové identity)." + vysvětlivka: "Termín "Nenávistné výroky" označuje obsah, který vyzývá k nenávisti vůči členům chráněné skupiny. Například rasistický nebo sexistický obsah může být pokládán za nenávistné výroky. Někdy je hranice mezi tím, co je a co není nenávistným výrokem, jasná. Obecně je například v pořádku kritizovat národ, ale není v pořádku urážlivě generalizovat osoby určité národnosti."

  Ale aspoň se místo toho můžeme podívat na sbírku dobrých vtipů na ADL.

  OdpovědětVymazat
 3. Youtube sice deklaratorně nikdy ostrovem svobody opravdu nebylo, z politických důvodů se tam maže a mazalo, ale fakticky relativně svobodný charakter má.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>