9. října 2007

Další trestný čin Jana Nováka

Dnes, před 10. hodinou, mi Jan Novák vulgo Max telefonicky nabídl, že v případě, že vymažu článek Josef Hejduk a Jan Novák, nesdělí mému zaměstnavateli, že na mne podal trestní oznámení, které nijak nesouvisí s mým zaměstnáním, a že toto trestní oznámení ani nepodá.

Novák tím pohrůžkou jiné těžké újmy jiného nutil, aby něco konal, čímž se dopustil trestného činu vydírání podle § 235 tr. zák. Vyzývám proto p. Nováka, aby mi sdělil své identifikační údaje, abych na něj mohl podat trestní oznámení pro trestný čin vydírání podle § 235 tr. zák., podpory a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka podle § 261a tr. zák., křivé obvinění podle § 174 tr. zák. a další trestné činy ve vícečinném souběhu. Nováka upozorňuji, že tímto vydíráním se nenechám zastrašit a že budu psát o popírání romského holocaustu i nadále.

Je totiž jasné, že články, které přebírá popíračská Národní strana, nic jiného, než popírat romský holocaust, ani nemohou. Novák sice dne 16. 1. 2006 uvedl: "podniknu proti vám razantní kroky", ale vzhledem k tomu, že se od té doby vůbec nic nestalo, je zjevné, že Novák je s tím, že jeho text je vystaven na serveru popíračů, srozuměn.

Zároveň oznamuji, že požádám, aby byly Novákovi zabrány jeho střelné zbraně podle § 178 tr. řádu, protože je jimi nebezpečný sobě i svému okolí, a zároveň odňat zbrojní průkaz podle § 27 odst. 1 písm. c) zákona o zbraních.

0 – počet kommentářů:

Okomentovat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>