26. října 2007

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá

Známý troll AndyO, která otravovala ostatní na Neviditelném psu, Viditelné kočce, Sprše, Vrbě i ZMP i když jí všude naznačili, že zavádza, zneužívá toho, že její pravé jméno není obecně známo. Proto trolluje všude možně. Aby tato její nespravedlivá výhoda byla poněkud vyrovnána, publikuji její fotku, kterou má obzvláště ráda. Napsala o ní: "Jak se mi daří tvářit se, jako kdybych měla Downův syndrom, to nevím. Asi ho mám."

Fotografie odstraněna na žádost Davida Pavlíčka.

Updated.

11 komentářů:

 1. Mno, sice považuji zveřejňování fotografií bez souhlasu dotyčného za téměř tak neetické, jako zveřejňování jmen a adres, zde ale oceňuju to, že jste vybral z mnoha fotografií, které máte, tu, kde si Andy není moc podobná a tudíž není k poznání. Že jste vybral zrovna tu, kde vypadá opravdu nepřitažlivě, to ovšem svědčí o tom, že Vám nechybí škodolibost.

  OdpovědětVymazat
 2. Jak se píše v Písmu: "Oko za oko, zub za zub." (Ex 21, 24)

  OdpovědětVymazat
 3. Sundejte tu fotku. Je to neetické a staví vás to na úroven morálních trpslíků ze Sprchy.

  OdpovědětVymazat
 4. Právě naopak. AndyO vždy zbožňovala zveřejňování svých fotografií. Tady máte 3 příklady: 1, 2 a 3. Tak proč její marnivost nepodpořit?

  OdpovědětVymazat
 5. Není to správné, sundejte to. Nejsme jako oni.

  OdpovědětVymazat
 6. Měl byste vymazat i ty linky na fotografie. Tento způsob boje proti bezpráví, které se dnes a denně děje na Sprše se mi vůbec nelíbí.

  OdpovědětVymazat
 7. Proč, proboha? Ty fotky jsou tam roky a nikdy nikomu nevadily.

  OdpovědětVymazat
 8. Ale tenkokrát je obnažujete. Před lety to bylo jiné. Nedělejte ze sebe hlupáka.

  OdpovědětVymazat
 9. Obnažuji? Nějaký link nemůže na tom, že její fotky byly publikovány, nic změnit. Jakýkoliv odkaz kamkoliv je plně legální. Je mi líto, ale této Vaší žádosti nevyhovím.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>