6. října 2007

Vyštvání Pastoria

Ačkoliv Pastorius je služebně nejstarší wikipedista, již dlouho patřil mezi wikipedisty druhé kategorie (závadové lidi), protože kritisoval establishment, který se wikipedie zmocnil v roce 2005 nepřátelským převzetím od Malého čtenáře, Tomáše Peciny a Z.

Zatímco v otázce porušování autorských práv dávám establishmentu za pravdu, stejně jako Pastorius kritisuji neomalenost, jíž byl tento problém řešen. Establishment tě označí za škůdce, takže nemáš žádná práva, jen poslouchat příkazy a vykonávat je.

Takže pokud k tomu mohu dodat něco i já, tak bych především doporučil rodině Vrbově, ať se laskavě zamyslí sama nad sebou. Všechny přehledové články správce Vrby o české literatuře porušují autorské právo. Příkladem může být text Česká literatura za Karla IV., jak je vysvětleno na Česká literatura v období husitství. BTW, ti slavní správci už resignovali na boj se skutečnými vandaly, kterým se vždycky tak chlubili. Text Česká literatura za Karla IV. byl vandalisován 3. 10. 2007 a zůstal zvandalisovaný doteď, tj. 6. 10. 2007.

0 – počet kommentářů:

Okomentovat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>