30. května 2006

Aktivista Jiří Ovečka

"Ten, kdo nevidí, že ze strany islámu dojde takřka každý druhý den k nějakému teroru, ten, kdo nevidí vraždy ze strany muslimů v Evropě, ten, komu nevadí, že Palach je muslimy degradován na hrdinu srovnatelného s teroristy z NY, ten, komu nevadí, že by muslimové chtěli zavést v této zemi islámské zákony a přitom ty zákony zná, takový člověk je buď prodejná svině nebo hlupák." Jiří Ovečka

7 komentářů:

 1. Byla tu dnes řeč o úchylkách, Petersi, Vy si myslíte, že tu máme momentálně málo zábavy, že sem prdnete toto mimoňské kvílení z nejprofláknutějšího českého islamofobního serveru? Měl jste s tím počkat. Já dal taky svou upoutávku na holandskou partaj pedofilů na Vrbu a ne sem.

  OdpovědětVymazat
 2. Petersi, nevím, kdo je pan Kreutzfeld, ale každopádně si myslím, že byste svoje doměnky neměl tímto způsobem zveřejňovat.

  OdpovědětVymazat
 3. Netřeba skrývat, že král je nahý, když si o tom cvrlikají i vrabci na střeše.

  OdpovědětVymazat
 4. O mé identitě skuhrají Boutrosovi neandrtálci na Psu kdykoli se tam objevím. Tady podobné ejakuláty mažu.

  OdpovědětVymazat
 5. Elvis se Elvis nejmenuje. Tudíž jde o něco jiného.

  OdpovědětVymazat
 6. Jiří Ovečka má pravdu a většina lidí islámské nebezpečí značně podceňuje.

  Luděk Frýbort píše o této problematice v červnovém vydání cs-magazin ve článku "Inspirativní signál ze Švýcar".

  OdpovědětVymazat
 7. Jiří Ovečka, kterého znám dlouhou dobu a poměrně dobře osobně, má lehce paranoidní vidění světa, což je způsobeno jeho zkušeností s prací na nejrůznějších mafiánských a korupčních kausách (Sazka, Provod, Uzunoglu...).

  OdpovědětVymazat