30. května 2006

Petr Maule

Rozhodl jsem se, že výpotky Petra Mauleho budu mazat en bloc. Trpělivost mám jen jednu, takže řešení p. Juchelky se jeví jako nezbytné.

A nechvalně známému Boutrosovi doporučuji, aby buď mrdal prostitutky, když mu žena utekla, nebo psal na Sprchu. Obojí najednou ne.

6 komentářů:

 1. To je možná diskriminace, Petersi! Třeba někdo k těm dvěma Číňankám potřebuje ještě mlátit do klávesnice kletby směrem k Juchelkovi, Vodníkovi, Petersovi. Tak jako někomu nestačí zasunout, ale musí se nechat před tím zlískat důtkama. Vy s vaší tolerancí k úchylkám byste se takových kroků měl vyvarovat!

  OdpovědětVymazat
 2. To vlastně máte pravdu. Ale co my víme, třeba to byla jen Patříčkova masturbační fantasie. Ví, že novou "dorostenku" jen tak nesežene, tak se ukájí takhle.

  OdpovědětVymazat
 3. ad p. Juchelka. Myslel jsem řešení jeho akutních záchvatů. Když ho to popadne, tak řádí na Sprše, na Vrbě a nyní i zde. Vím, že ho to časem přejde, ale jeho akutní pominutí mysli musíme nějak přečkat. Dorostenčino řešení bohužel použít nemůžeme. :-(

  OdpovědětVymazat
 4. Ano, Maxi. A moc neprovokujte, nebo potáhnete za p. Maulem.

  OdpovědětVymazat
 5. Všechno zlé je pro něco dobré. Kdyby tato věta: "Studium subjektu juchelka a vodnik ukonceno," znamenala, že Vás p. Maule přestane obtěžovat, byl by to cenný výsledek.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>