3. ledna 2009

Israelská verse politické korrektnosti

Přináším 2 odkazy, které cynický Nácek Pospíšil na wiki zcensuroval. První je článek Jonatana Mendela: "Tito oficiální zástupci byli vytaženi ze svých postelí uprostřed noci a převezeni na izraelská území, aby tak pravděpodobně sloužili (jako Gilad Shalit) jako pojistky pro případná budoucí vyjednávání s Palestinci. Avšak nebyli uneseni. Izrael totiž nikdy neunáší, pouze zadržuje."

Druhý je o israelské allergii na označení vyhnání Palestinců jako Nakba (katastrofa): "Nakba is a tool of Arab propaganda used to undermine the legitimacy of the establishment of the State of Israel, and it must not be part of the lexicon of the UN."

Updated na základě žádosti AHL71

7 komentářů:

 1. Možná by šlo přidat ještě odkaz, kde to Cinik cenzuroval.

  AHL71

  OdpovědětVymazat
 2. Co vás na tom překvapuje, sám až na výjimky rovněž plujete v hranicích vytčených pro naše myšlení privatizátory Mladé fronty a jejich ochráncy před spravedlností. Ohledně Izraele jste se vymkl z matice, vaše smůla, stáváte se tím extrémistou.

  OdpovědětVymazat
 3. Nikdy jsem Mladou frontu nečetl, tak mne těžko může ovlivňovat.

  Co se týká Gruzie a Israele, dávám přednost lidskosti před bezhlavou příslušností k Západu. Je-li toto etrémism, tak jsem extrémista. Osobně však dávám přednost označení humanista.

  OdpovědětVymazat
 4. A nečtete ani jiné české noviny, nesledujete mainstreamové média? Mladá fronta neni podmínkou, i na starších frontách se provozuje stejnej brainwashing a je těžký tomu nepodlehnout. Obzvlášť asi (jak sleduju provoz v diskuzích hocikde) pro ty, kdo nejsou zvyklí, že noviny a tv lžou, v tom je totalitní očkování celkem užitečný. A extrémista je tady zřejmě každej, kdo neskáče, nebo skáče po svym.

  OdpovědětVymazat
 5. A k tomu je ještě nutno podotknout, že kdo neskáče není Čech. Pír prešr je mocný nástroj, jestli se nepletu je vám kolem 35 a jste ze zmatené matičky Prahy, nota bene jste chodil ausgerechnet na právnckou fakultu. Vždyť to je pomalu jako diagnóza.

  Jan

  OdpovědětVymazat
 6. Nečtu žádné české noviny, protože jejich úroveň je děsivá.

  Naopak mám pocit, že lidé vychovaní za totality jsou více zvyklí na "jeden správný názor". Mladší lidé jsou zvyklí na postmodernu, pokud nemají vymyté mozky nějakou ideologií, např. nacionalismem, anarchismem či trockismem.

  OdpovědětVymazat
 7. A čím to, že jste všichni stejní, jakápak postmoderna, žerete všechny tyhle emerický úlety jako je libertariánství, což je dáno prostě a jednoduše nevzdělaností (kdybyste dával pozor při základech státu a práva, nemohl byste to brát vážně) a chvílema máte záchvaty tradicionalismu s obdivem ke šlechtě nebo dokonce monarchismem.

  Opakujete do omrzení pojem totalita, ve zbytku světa prakticky nepoužívaný, svůl úzký rozhled po světě racionalizujete Huntingtonovými civilizacemi, obdivujete anglosaský svět a nemáte rádi "verbež z východu" jako jste vy sami. A mohl bych pokračovat.

  Jan

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>