29. ledna 2009

Násilník Luboš Palata

Další, kdo se zařadil do nekonečného seznamu obdivovatelů násilí, je novinář Lidových novin Luboš Palata: "A to způsobem, který se v případě kolegyně Kalenské řeší ve vesnických poměrech jediným možným způsobem - dotyčnému se dá přes hubu. V poměrech města pražského, kde se naše redakce nachází, se to k Paroubkovu štěstí řeší obecným opovržením. A dokud se neomluví, neměl by si slušný novinář o pana Paroubka opřít ani kolo."

Pomiňme Palatovo trapné se povyšování nad vesnicí. Palatův problém je hlubší. Ten, kdo násilí považuje za "jediný možný způsob", je neuvěřitelný primitiv.

5 komentářů:

 1. Ano. Symptomatický český hulvát.

  OdpovědětVymazat
 2. No nebejt "nejtalentovanější" Kalenská baba, tak by to schytala po čuni první. Už za to, jak ten rozhovor při přepisu sestříhala. Aspoň se ukazuje, jakýho je ten talent druhu.

  OdpovědětVymazat
 3. Zřejmě se rozhovory jinak nedělají. Nebo byste snad tisknul slovo od slova?

  OdpovědětVymazat
 4. To potvrzuje mojit teorii, že když vám establishment nabídne jakýkoli nesmysl, při kterém vám to pozdvihne sebevědomí, že patříte k těm úspěšným etc., sežerete jim to i s navijákem. To jen tehdy, když z toho řve, že vás mají za voly, začnete mít jakési problémy s identitou.

  OdpovědětVymazat
 5. Slovo od slova snad ne, ale pokud v jednom odstavci zmíní Karla IV, Hitlera a New Deal, tak mi přijde poněkud chutzpe tam nechat jenom jedno ze tří, jedno který.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>