14. června 2006

Narod po intelektualnim holocaustu

Neviditelny pes uverejnil muj clanek Narod po intelektualnim holokaustu a kdyz jsem se dnes rano podival do diskuse o clanku - tak jsem z tech primitivnich diskuteru ziskal dojem, ze moje teorie je definitivne potvrzena: Intelektualni holokaust se v Cesskoslovensku skutecne odehral. Jinak to neni vysvetlitelne, kde se vzalo tolik idiotu.

12 komentářů:

 1. Ano, obvláště jeden výtečník, t. č. v Californii, nám generuje traffic.

  OdpovědětVymazat
 2. Souhlas p. Hedvíčku, ta diskuse na Psu je skutečně representativním příkladem lidské malosti, ale na druhé straně jste tam měl i dost stoupenců, což mě, přiznám se, překvapilo.

  Buclínek? Co k tomu dodat... Ještě 'povedenější' jsou jeho komentáře u článku od Neumanna. Možná, že má vztek, že se mezi těmi potetovanými vzteklouny začíná ztrácet, tak sahá na dno svého hulvátství. Že se jedná o naprostého psychopata, musí být z těch komentářů jasné každému...

  "Really, nowadays, the people who don't have them are becoming the unique ones," said Chris Keaton, a tattoo artist and president of the Baltimore Tattoo Museum.

  Tattoo nation -- the U.S. is getting inked

  OdpovědětVymazat
 3. Pane Hedvicku, Vas uz zase pustili na Psa? Ja myslel, ze jste tam publikovat nemohl. I kdyz si myslim, ze se spolu k sobe dobre hodite.

  OdpovědětVymazat
 4. Ano, zatim si sam nejsem jist jak dlouho to potrva, protoze posledne prestali tisknout moje clanky kdyz si prilis mnoho tech ceskych komunistickych chuju zacalo stezovat. Ale mozna se doba za tech 6-7 let trochu zmenila, treba se i do Ceska uz donesly famy o tom, co je to svoboda projevu a svoboda tisku.

  OdpovědětVymazat
 5. "Ještě 'povedenější' jsou jeho komentáře u článku od Neumanna."
  To je pravda: ani náznak nějakého vlatního názoru, jen útoky, překrucování a méněcenné šaškování.

  OdpovědětVymazat
 6. "Что такое Buclínek?"
  Že se nestydíte! Vy nečtete svůj blog či komentáře Alexe Juchelky? Tak na to Vám schválně neodpovím, dopiďte se toho sám!

  OdpovědětVymazat
 7. asi to bude mit neco do cineni s telesnymi proporcemi.
  Proc se ta spina juchelska navazi do pana Peciny, tomu taky nerozumim.

  OdpovědětVymazat
 8. No, vnímám to jako označení Boutrose (který se o kommentář výše chabě pokouší simulovat Leona, ale vyšel mu z toho jen další trolling). Ale co znamená? NP nečtu, takže mi zcela uniká kontext.

  OdpovědětVymazat
 9. Co znamená to nevím, zřejmě něco ve stylu oslovení "tatrman", "tajtrlík", "puclík" apod. A na Psu o nic nejde, prostě standardní Boutrosův trolling.

  OdpovědětVymazat
 10. Až na pár vyjímek je to v diskuzi na Psu opravdu samý idiot.

  Pomatené komentáře tam má i zde známý »Pohraničník«, nyní píšící pod předzdívkou »Beobachter«.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>