2. června 2006

Pajout

Stejně jako Pavel Pelán je Pajout na pohodu. Má to své výhody, má to své nevýhody. Jednou z největších je, že výsledek je zhusta mañana.

Co se týká slavného Pajoutova prohlášení, to jsem pochopitelně bohužel četl. Ale Kapitán dosud nepochopil, že je mi Sprcha u prdele, takže jsem neměl sebemenší zájem cokoliv reklamovat. I když bych rád občas Kapitánovi vysolil pěknou jedničku, zas takové odreagování to nenabízí, takže mi nestálo za to se kvůli tomu plazit před Sanhedrinem.

11 komentářů:

 1. Už zase píšete sprostě, jak kdybyste byl ze ne-li ze Žižkova, tedy aspoň z Košíř. Když je Vám Sprcha venkoncem u prdele, proč se do ni furt navážíte? Pište si na jiná témata na Váš honosný blogový Parnas a nechte "žumpovou" Sprchu na pokoji. Ona jisě nechá na pokoji i Vás.

  OdpovědětSmazat
 2. Bohužel, míč je na Vaší straně. Až z titulu funkce přednosty Sanhedrinu usměrníte Goga s Kapitánem, ztratím i já důvod se Žumpě věnovat.

  OdpovědětSmazat
 3. Žádnou funkci přednosty Sanhedrinu nemám, takový svrchovaný post s červenou ajznboňáckou čepicí neexistuje.

  Vy jste člověk značné básnické představivosti. Povězte, co znamenalo včera Vaše dramatické "Dixi et fecit"? Já to znám jen separátně jako "dixi" = domluvil jsem a "fecit" vytvořil. Tak jsem se obával, jestli si, jak s Vámi mával Váš ctěný majestát, něco "neuděláte". Ale třeba dohromady to má nějaký vyšší význam. A jsem rád, že jste si zřejmě nic neudělal.

  OdpovědětSmazat
 4. Aha. Takže domainu vlastníte na základě losu?

  Ta latina asi nebyla nejlepší. Radši ji smažu.

  OdpovědětSmazat
 5. Ve světle zdejšího vzájemného obviňování, apd. mě napadla čistě technická otázka: Zajímalo by mě, jak lze něco 'reklamovat' na serveru, který nemá žádný svrchovaný post s červenou ajznboňáckou čepicí, jako je např. Sprcha, apd.?

  Vadí mi kupříkladu časté, ničím nevyprovokované a posměšné Boutrosovy glosy na mou adresu, jistě by se našli i jiní, podobně postižení a rád bych, aby takové chování vůči mě na Sprše přestalo.

  Včera jsem se v diskusi u článku o Andyo obrátil na Sprchaře přímo, ale nikdo (kromě Boutrose) nijak konstruktivně nezareagoval (Boutros zareagoval nekonstruktivně). Kde je problém a jak takovou situaci řešit?

  Samozřejmě, že bych byl rád, kdyby podobné chování vůči mě přestalo i na jiných serverech, a z toho důvodu jsem již několikrát bezvýsledně apeloval na Boutrose osobně, zaujala mě ale situace, kdy se někdo obrací na p. Peterse s tím, aby s útoky na Sprchu, nebo její jednotlivé členy přestal, ale ve svém vlastním 'domácím' prostředí není zřejmě schopen zaručit totéž...

  OdpovědětSmazat
 6. Takže domainu vlastníte na základě losu?

  Co Vám vrtá páteční hlavou? Že radši nesledujete volební vřavu. Vlastníkem domény jsem se stal jen a jen díky tomu, že Boutros se chtěl vlastnictví zbavit a tak mi doménu předal asi jako štafetový kolík. Za vlastnictví domény se platí zanedbatelná suma zvaná česky pakatel. Žádné pravomoci z vlastnictví domény neplynou. Osobně po žádných mocenských postech a hodnostech netoužím již od doby základní vojenské služby, kdy jsem byl povyšován v naprostém nesouladu s mými vnitřními tužbami a přáními.

  OdpovědětSmazat
 7. Aha, takže být předsedou Sanhedrinu je vlastně pešek.

  Volební vřava se nekoná. Lidé chodí poklidně k urnám. Co je na tom za vřavu?

  OdpovědětSmazat
 8. Petersi, kamarádství s binárním hulvátem Hedvíčkem má na Vás podle mě špatný vliv. Image drsného pistolníka k Vaší branži a ani k Vaší povaze podle mě nesedí.

  OdpovědětSmazat
 9. JzP, prosím Vás, neberte to pouze jako automatickou repliku na Vaši 'nevyžádanou' radu p. Petersovi, ale já mám podobný pocit z Vaší solidarity s Boutrosem...

  Možná to ani není Boutros (nemám zapotřebí mu 'křivdit'), ale celkové, uměle, známkami a blokováním udržované prostředí Sprchy...

  OdpovědětSmazat
 10. Pane Juchelko, já na rozdíl od Peterse necítím potřebu rozhazovat plnými hrstmi jízlivé poznámky, kopance, vulgarismy a nálepky. Je mi jedno, s kým Peters solidarizuje, to nebylo jádro mé výtky.

  OdpovědětSmazat
 11. No, těmi jízlivými poznámkami bych si nebyl tak zcela jist, ale jste jistě víc zdrženlivý a nehádáte se jako p. Peters, to je bez řečí. To ovšem rovněž nebylo jádro výtky...

  Jde o to, že vy všichni máte úžasný cit na cizí binární hulváty a nechcete vidět ty, kteří stojí vedle vás. To by, samo o sobě, nemuselo být nic špatného, trapasy začínají, když své pocity začnete verbalisovat, či popisovat... Když tolerujete stejnou věc na svém písečku, nebo u svých známých, ale vehementně kritisujete a udílíte rady všem ostatním za stejné, či podobné chování, velice brzy ztratíte jakoukoliv věrohodnost.

  OdpovědětSmazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>