4. června 2006

Svoboda a demokracie

Mimochodem, všimli jste si výrazného rozdílu mezi výsledky voleb a průzkumy při odchodu z volební místnosti? Tyto průzkumy bývají obvykle velmi přesné, znamená to, že část komunistických a sociálně-demokratických voličů má v současné atmosféře strach.

12 komentářů:

 1. Ano, o komunistických voličích to ovšem platilo vždy (také proto agentury zaváděly do výsledků pro komunisty zvláštní korekci), nyní přestávají být salonfähig i sociální demokraté.

  OdpovědětSmazat
 2. Myslíte, že ta polarisace se stává skutečnou? Nevím. Faktem je, že mám přátele z obou táborů a na ten druhý všichni dští oheň a síru. Jejich fanatismus nechápu. Volil jsem ODS, i když mi byl bližší program ČSSD. Ale program není všechno.

  OdpovědětSmazat
 3. Proboha vy mluvíte jako byste nikdy nečetli Mladou frontu. K tomu si připočtěte sem tam nějaký ten výkřik, který ze sebe semtam vydáváte třeba na tomto blogu vy, a vůbec se nedivte. Český veřejný prostor není žádný salón.

  OdpovědětSmazat
 4. Popravdě, nečtu ji. Nemám zapotřebí se zabývat lepším bulvárem, je mi k ničemu.

  OdpovědětSmazat
 5. Volil jsem ODS, i když mi byl bližší program ČSSD. Ale program není všechno.

  Takovýto pythický výrok by si, meiener Meinung nach, zasloužil vysvětlení.

  OdpovědětSmazat
 6. Vždyť jsem o tom napsal celý článek! Hlavní pro mne byla změna, přerušení korrupce a lepší kandidáti – experti na právo.

  OdpovědětSmazat
 7. Sám jste můj článek horlivě kommentoval.

  OdpovědětSmazat
 8. Myslim, ze volici KSCM nebo CSSD se neboji svoji preferenci priznat, minimalne cast z nich se svoji preferenci priznat stydi. To je rozdil, ktery vetsina lidi ignoruje.

  OdpovědětSmazat
 9. Jo, a za co by se proboha měli stydět. Mimochodem, ten mešuge Šinágl na svých stránkách doporučuje zaměstnavatelům, aby vyhodili voliče těchto dvou stran.

  OdpovědětSmazat
 10. Nemůžu to teď najít, dostal jsem se na to přes link v diskusích na lidovkách

  OdpovědětSmazat

Kursiva: <i></i>
Tučné písmo: <b></b>
Uvozovky: „“
Odkaz: <a href = ""></a>